lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > NOWA KOLEKCJA CATERINA WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

NOWA KOLEKCJA CATERINA WIOSNA LATO 2013

NOWA KOLEKCJA CATERINA WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Redakcja
05 Luty '13

Nową kolekcję na wiosnę lato 2013 podzielić można na dwa nurty: styl miejskiej kobiety biznesu i romantyczny, zwiewny, delikatny. Jako ulubiona część letniej garderoby przeważają sukienki. Obok formalnych, eleganckich krojów, znajdziemy lżejsze, mniej oficjalne, z dzianiny i dżerseju. Na chłodniejsze dni marka proponuje płaszcze i marynarki zgadzające się wzorem z sukienkami i spódnicami.

 

 

Wszystko zachowane jest w stylistyce lat 60-tych. Czarno biała kolorystyka, wzory w kropki, motywy florystyczne. Tę tendencje przejawiają również subtelne dodatki, takie jak turban, bądź okulary przeciwsłoneczne z rogowymi oprawkami.

 

 

Silna, stylowa, trochę romantyczna - taka jest bohaterka  nowej kolekcji. Caterina to marka, która stawia na kobiecość. Od lat serwuje propozycje podkreślające atuty kobiecego ciała: wąska talia, podkreślona linia biustu i lekko zarysowane biodra.

 

 

Duża ilość modeli, pozwala na łączenie ich ze sobą i stworzenie indywidualnego,  idealnego looku. Zobaczcie co przygotowała na wiosnę lato polska marka!


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja