lamode > MODA POLSKA > POKAZY MODY > NIEZWYKŁY POKAZ EWY MINGE I ARKADIUSZA PRAJSA
Lamode.info

NIEZWYKŁY POKAZ EWY MINGE I ARKADIUSZA PRAJSA

NIEZWYKŁY POKAZ EWY MINGE I ARKADIUSZA PRAJSA

Dodane przez Karolina K.
25 Luty '11

Podczas uroczystości z okazji 10 urodzin programu Co za Tydzień miał miejsce interesujący pokaz bardzo niezwykłego duetu – projektantki Ewy Minge i Arkadiusza Prajsa. Duet twórców zaprezentował owoc swojej biznesowej współpracy – kolekcję męską ready-to-wear na sezon wiosna-lato 2011/12.

 

Kolekcja męska Minge&Prajs to typowy casual. Projektanci lansują mężczyznę modnego, ale jednocześnie dbającego o wygodę. Komfortowe, miękkie wełny, ręcznie tkane swetry, oryginalne, bawełnianie podkoszulki, nietypowe spodnie z jeansu, aksamitu czy sztruksu to charakterystyczne elementy tej kolekcji. Kurtki i płaszcze wykonano z parzonej wełny, skóry, w niektórych przypadkach lakierowanej skóry, naturalnych futer.

 

 

tl_files/moda polska/pokazy mody/NIEZWYKLY POKAZ EWY MINGE/19.jpgfot. Karolina Bielawska/materiały prasowe

 

 

Ewa Minge słynie z „mocnej i widocznej” twórczości. Podczas pokazu zaprezentowano również jej kreacje z jesienno-zimowej kolekcji dla kobiet, pokazane premierowo w Nowym Jorku. W rolach modelek wystąpiły, coraz bardziej rozpoznawalne uczestniczki programu Top Model - Aleksandra Kuligowska, Ania Piszczałka i Nicole Rosłoniec.

 

Kolory, na które stawiają projektanci to ponadczasowa czerń, szarości i paleta rudości z akcentami czerwieni i beżu.

 

Zobacz zdjęcia z pokazu duetu Minge&Prajs w naszej galerii.

Galeria 1-5/18
Galeria 1-5/18
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja