lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > NIEZWYKŁA KOLABORACJA MARKI BAILEYS I PROJEKTANTA PHILIPA TREACY
Lamode.info

NIEZWYKŁA KOLABORACJA MARKI BAILEYS I PROJEKTANTA PHILIPA TREACY

NIEZWYKŁA KOLABORACJA MARKI BAILEYS I PROJEKTANTA PHILIPA TREACY

Dodane przez Ismena Dąbrowska
13 Listopad '12

Baileys to prawdopodobnie najpopularniejszy likier na świecie i niezaprzeczalnie najbardziej kobiecy. Teraz pokazano także jego modowe oblicze w najnowszej kolaboracja marki, która zaskakuje koncepcją. Zaproszono do niej bowiem awangardowego twórcę kapeluszy Philipa Treacy, którego zadaniem było pokazanie wszystkich twarzy Baileysa – dziewczyny, kobiety i damy.

 

Zrobił to w sposób niezwykły, bo za pomocą czterech nakryć głowy, w których jest mistrzem, a także tworząc nową butelkę dla tego kobiecego trunku. Wykonana została z grubego fioletowego szkła i ozdobiona wielokolorową tiarą, która swoją premierę miała podczas jesiennego London Fashion Week, kiedy to Philip Treacy po ponad dekadzie przerwy zorganizował swój kolejny pokaz. W Polsce zadebiutowały 9 listopada, a limitowane egzemplarze alkoholu w sprzedaży dostępne są już od początku miesiąca.

 

Do współpracy przy tym niezwykłym projekcie zaproszono także polską artystkę Anię Halarewicz, która projekty mające uchwycić istotę kobiecości zilustrowała nadając im eleganckiego i niezwykle modowego wydźwięku. Dlatego koniecznie zajrzyjcie do galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja