lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > NIETYPOWY PROJEKT - OPASKI NA OCZY FRÄULEIN KINK
Lamode.info

NIETYPOWY PROJEKT - OPASKI NA OCZY FRÄULEIN KINK

NIETYPOWY PROJEKT - OPASKI NA OCZY FRÄULEIN KINK

Dodane przez Redakcja
29 Lipiec '11

Fräulein Kink to marka, pod którą kryje się Miss Nicole, projektantka amerykańskiego pochodzenia, od kilku lat mieszkając w Berlinie. Jak sama mówi projektuje odzieżowe dodatki, które mają sprawić, że życie stanie się przyjemniejsze.

 

Nas zaintrygowały opaski na oczy pochodzące z kolekcji „Love is my sin” zrobione z delikatnych frędzli w różnych kolorach. Postanowiliśmy zapytać Miss Nicole, skąd pomysł na taki gadżet. 


Chciałam stworzyć unikalną opaskę na oczy, której nie widziałam nigdy wcześniej na rynku. Zawsze podobała mi się tekstura, wygląd frędzli i możliwości ich zastosowania. Pewnego razu, szukając inspiracji, zaczęłam się nimi bawić, tak też wpadłam na ten pomysł. Przez kilka kolejnych godzin przeszukiwałam Internet, aby sprawdzić, czy istnieją już podobne produkty. Na całe szczęście okazało się, że nikt przede mną nie zaprojektował czegoś takiego.


Opaska z frędzli może być nietypowym dopełnieniem stroju wieczorowego, który każdej kobiecie doda tajemniczości. Dzięki zastosowaniu frędzli nie zasłania ona zupełnie pola widzenia, a jednocześnie pozwala na wyostrzenie pozostałych zmysłów.

 

Pomysłowe, funkcjonalne i dobrze zaprojektowane – takie akcesoria lubimy! A Wy co o tym sądzicie? Zapraszamy do galerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja