lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > NIEPEŁNOSPRAWNA BLOGERKA JILLIAN MERCADO W KAMPANII DIESEL
Lamode.info

NIEPEŁNOSPRAWNA BLOGERKA JILLIAN MERCADO W KAMPANII DIESEL

NIEPEŁNOSPRAWNA BLOGERKA JILLIAN MERCADO W KAMPANII DIESEL

Dodane przez Redakcja
30 Styczeń '14

Diesel znany jest z szokujących i nowatorskich pomysłów. Od jakiegoś czasu jego nowy dyrektor artystyczny, Nicola Formichetti, stara się zmienić sposób, w jaki kobiety są przedstawiane w kampaniach reklamowych. Dodając do zdjęć hashtag #DieselReboot, marka sukcesywnie wprowadza swoje własne wizje do hermetycznego i opierającego się na restrykcyjnych kanonach piękna świata mody. 

 

Dlatego nie jest bardzo zaskakujące, że w nowej kampanii marki na sezon wiosna lato 2014 pojawiła się niepełnosprawna blogerka - Jillian Mercado. Młoda Amerykanka, cierpiąca na zanik mięśni, od dawna interesuje się modą i ma już na swoim koncie m.in sesję do Vogue. To, że porusza się na wózku inwalidzkim, nie przeszkadza jej w spełnianiu swojej największej pasji i prowadzeniu normalnego, bardzo pracowitego życia. Za namową znajomych odpowiedziała na ogłoszenie Diesla, szukającego wówczas ciekawych osób do zdjęć wizerunkowych, wypełniła formularz i została wybrana.


W kampanii pojawia się u boku innych kreatywnych ludzi: muzyków, pisarzy, edytorów oraz osób ze świata elektroniki. Sesja została wykonana przez znany duet fotografów - Inez van Lamsweerde oraz Vinoodh Matadin

 

Zdjęcia z kampanii możecie obejrzeć w naszej galerii

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja