PL / EN
„NIEODKRYTY MUSICAL” W KWIETNIOWYM VOGUE ITALIA

„NIEODKRYTY MUSICAL” W KWIETNIOWYM VOGUE ITALIA

„An Undiscovered Musical” to niezwykle klimatyczna sesja kwietniowego numeru Vogue Italia, za którą jak zwykle odpowiedzialny był genialny Steven Meisel. Zobaczcie efekty! 

Vogue Italia nie od dziś zdecydowanie wyróżnia się na tle innych edycji „biblii mody”, przede wszystkim pod względem sesji. Niezwykle klimatyczne, często czarno białe, czasem kontrowersyjne, to cechy charakterystyczne edytoriali powstających pod okiem redaktor naczelnej wydania, Franci Sozzani. Niepowtarzalność prac, które można oglądać na łamach włoskiego Vogue’a, jest w dużej mierze zasługą ich twórców, a w szczególności jednego, już od 1988 roku stale współpracującego z tytułem i będącego autorem każdej z okładkowych sesji. Mowa tu oczywiście o amerykańskim fotografie Stevenie Meiselu, czyli jednym z najwybitniejszych przedstawicieli swojego fachu w całej branży mody. 

 

W kwietniowym numerze Meisel w świetnym stylu zaserwował nam powrót do lat 20. i idealnie zaprezentował klimat ówczesnych musicali. Do tego w swojej wzji, zatytułowanego „An Undiscovered Musical” zaangażował Karen Elson i Christophera Niqueta. Modele z niesamowitą gracją pozują w stylizacjach przygotowanych przez Karla Templera, a za perfekcyjną całość odpowiedzialni byli również makijażystka Pat McGrath oraz stylista fryzur Guido Palau. Efekty ich pracy możecie zobaczyć w naszej galerii. 

 

video

CALVIN KLEIN WIOSNA LATO 2019

tagi: Vogue Italia | Steven Meisel | Karl Templer | Karen Elson | Christopher Niquet |

podobne artykuły