lamode > TRENDY > Z WYBIEGU > NIEGRZECZNI CHŁOPCY – TRENDY WIOSNA-LATO 2011
Lamode.info

NIEGRZECZNI CHŁOPCY – TRENDY WIOSNA-LATO 2011

NIEGRZECZNI CHŁOPCY – TRENDY WIOSNA-LATO 2011

Dodane przez Katarzyna T.
16 Luty '11

Grzeczne dziewczyny kochają… niegrzecznych chłopców! I choć dominującym trendem ostatnich sezonów pozostaje użyteczna i uniwersalna elegancja – projektanci i tak swoje wiedzą – punk-rock nie umiera nigdy!

 

Inspiracja niedbałym, lub wręcz niechlujnym, stylem muzyków punk-rockowym, jest reinterpretowana niemal w każdym sezonie. Lanvin nawiązuje do nieco futurystycznych Leningrad Cowboys, Burberry czerpie z estetyki robotniczej Anglii i Londynu lat 80-tych, łącząc ją z tradycyjnym ubiorem brytyjskich dżentelmenów, podobnie jak Paul Smith i Jean-Paul Gaultier. Givenchy dodał garniturom drapieżności, zakładając swoim modelom maski, przypominające postaci z horrorów.

 

Styl ten czerpie z przeróżnych źródeł i doskonale łączy się choćby z lookiem militarnym. Inspirujcie się ulicą, wizerunkami muzyków rockowy i punkowych z lat 80-tych i 90-tych, nie bójcie się założyć czarnej skórzanej kurtki nabijanej ćwiekami i wyciągnijcie z szafy spodnie z kieszeniami – i gotowe!

 

Punk-rock to nurt stojący nieco w opozycji do obowiązujących trendów – a jednak obecny niemal w każdym sezonie. A wszystko dlatego, że ktoś kiedyś krzyknął „Punk’s not dead!”.

 

tl_files/trendy/z wybiegu/MEN - PUNK-ROCK/kolaz1.jpgfot. East News (Jean-Paul Gaultier, Burberry, Lanvin, Pauyl Smith)

 

tl_files/trendy/z wybiegu/MEN - PUNK-ROCK/kolaz2.jpgfot. East News (Burberry, Givenchy, Givenchy, Burberry)

Galeria 1-5/15
Galeria 1-5/15
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja