lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > NIE WSZYSTKO MUSI BYĆ NA SERIO – KOLEKCJA KLU BY EDYTA JERMACZ NA SEZON WIOSNA LATO 2012 W OBIEKTYWIE JACKA NARKIELUNA
Lamode.info

NIE WSZYSTKO MUSI BYĆ NA SERIO – KOLEKCJA KLU BY EDYTA JERMACZ NA SEZON WIOSNA LATO 2012 W OBIEKTYWIE JACKA NARKIELUNA

NIE WSZYSTKO MUSI BYĆ NA SERIO – KOLEKCJA KLU BY EDYTA JERMACZ NA SEZON WIOSNA LATO 2012 W OBIEKTYWIE JACKA NARKIELUNA

Dodane przez Marta R.
25 Maj '12

Sezon grillowy rozpoczął się na dobre – czas na odrobinę szaleństwa na świeżym powietrzu. O tym przekonuje nas Edyta Jermacz w edytorialu swojej kolekcji wiosna lato 2012 autorstwa Jacka Narkieluna. Projektantka uparcie twierdzi, że sezon wakacyjny to przede wszystkim zabawa, także modą i konwencjami.

 

Jej najnowsze propozycje są więc kolorowe i zwariowane – tkaniny w zabawne printy przywołują uśmiech na twarzy i burzą dystans i niepotrzebne zadęcie, jakie często towarzyszy projektantom.

 

Spodnie z obniżonym krokiem dla panów łączone są jedynie z must have tego sezonu – czyli odpinanym kołnierzykiem, z kolei panie zdaniem Edyty Jermacz powinny postawić na całkowity luz i zrezygnować z opinających ciało kostiumów na rzecz oversize’owych t-shirtów czy wygodnych szortów. Warto zwrócić uwagę na detale, które dopełniają całość – takie jak kieszonki na koszulkach, kwieciste lamówki czy łaty na legginsach.

 

Kolekcja idealnie sprawdzi się w upalne popołudnia podczas spotkań ze znajomymi, wypadów za miasto czy tradycyjnego już polskiego grilla z rodziną.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja