lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > NIE TYLKO NA WIOSNĘ
Lamode.info

NIE TYLKO NA WIOSNĘ

NIE TYLKO NA WIOSNĘ

Dodane przez Katarzyna T.
26 Grudzień '10

Miuccia Prada tej jesieni zaserwowała nam look godny prawdziwej damy – wysoko upięte koki, obszerne spódnice z grubych materiałów i wygodne czółenka na niskim obcasie.

 

Co prawda na wiosnę poczekamy jeszcze bardzo długo, a kolekcje letnie jeszcze nawet nie znalazły się w sprzedaży, jednak inspiracje możemy czerpać już dziś. Prada bowiem na następny sezon proponuje nam radosne stylizacje, idealne wręcz na karnawałową i sylwestrową zabawę.

 

Niezwykle kolorowa, przewrotna i elegancka zarazem kolekcja, inspirowana krojami i motywami karaibskimi oraz osobą Josephine Baker z pewnością spodoba się tym paniom, które nie przepadają za szarościami. Mogą one od stóp do głów ubrać się na pomarańczowo, zielono czy niebiesko(te kolory u Prady pojawiały się najczęściej). Intensywne i nasycone barwy trudno jednak nosić codziennie – dla tych mniej odważnych Miuccia Prada zaprojektowała proste czarne sukienki, a do nich dobrała barwnie farbowane futrzane etole.

 

Zgodnie z trendem przywracającym do łask geometryczne wzory, w kolekcji akcentem niezwykle widocznym są różnokolorowe, poziome pasy.

 

Luźne kroje, buty na płaskim obcasie i krótkie, falowane włosy a’la Josephine Baker składają hołd wygodzie i praktyczności w modzie.

 

Galeria 1-5/23
Galeria 1-5/23
TAGI:     pokaz | wiosna-lato | Prada
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja