lamode > MODA POLSKA > NEWSY > NICOLE ROSŁONIEC W KAMPANII NIGHT AND DEATH MARIUSZA BRZEZIŃSKIEGO
Lamode.info

NICOLE ROSŁONIEC W KAMPANII NIGHT AND DEATH MARIUSZA BRZEZIŃSKIEGO

NICOLE ROSŁONIEC W KAMPANII NIGHT AND DEATH MARIUSZA BRZEZIŃSKIEGO

Dodane przez Redakcja
02 Maj '11

Oto Night and Death, debiutancka kolekcja młodego talentu polskiej mody. Debiutancka – ponieważ Mariusz Brzeziński jest studentem pierwszego roku projektowania i dopiero zaczyna swoją przygodę z tworzeniem mody. Pokaz kolekcji można było zobaczyć podczas drugiej edycji imprezy Dive into Fashion. Od dziś stroje możemy podziwiać na fotografiach sesji zdjęciowej oraz na specjalnym filmiku promującym Night and Death.

 

A uwagę zwrócić warto - Mariusz bowiem, przeciwstawiając się aktualnym trendom, proponuje monochromatyczne kreacje w całości utrzymane w czerni. Zamiast kolorem, gra fakturami tkanin, zestawiając surowy jedwab z błyszczącym lateksem. Jedwab jest jego ulubionym materiałem, natomiast lateks to „oko puszczone do publiczności”.

 

Nocole Rosłoniec to kolejna modelka znana z programu Top Model, która użyczając swojego wizerunku, wspiera młode talenty. Uprzednio przybliżaliśmy Wam kolekcję młodego projektanta - Sebastiana Owsianki, w którego kreacjach zaprezentowała się Beata Szarłowska.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu oraz zdjęć z kampanii!

 

 

 

Modelki: Nicole Rosłoniec (D'vision), Claudine Wierzbicka, Karolina Mikołajczyk

Produkcja: Hubert Szumski

Wizaż: Marta Koguc

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja