lamode > INFO > RYNEK > NICOLAS GHESQUIÈRE PROJEKTUJE KOLEKCJĘ RESORT DLA LOUIS VUITTON
Lamode.info

NICOLAS GHESQUIÈRE PROJEKTUJE KOLEKCJĘ RESORT DLA LOUIS VUITTON

NICOLAS GHESQUIÈRE PROJEKTUJE KOLEKCJĘ RESORT DLA LOUIS VUITTON

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
20 Marzec '14

Nie minęło wiele czasu od pierwszego pokazu Nicolasa Ghesquière dla Louis Vuitton, a już znamy kolejne plany nowego dyrektora kreatywnego francuskiej marki. Ciekawą informację przekazała na swoim Twitterze, Vanessa Friedman, już wkrótce - przyszła szefowa działu mody The New York Times. Jak pisze redaktorka, w kwietniu swoją premierę będzie miała kolekcja resort, która zostanie pokazana w Monako.

 

Biorąc pod uwagę, że Marc Jacobs projektował tylko regularne kolekcje, a tworzenie tych międzysezonowych należało do zadań jego współpracowników, cztery kolekcje rocznie, jakie wyjdą spod ręki głównego projektanta to nowa świeżość w strategii Louis Vuitton.

 

Jak wiadomo, francuska marka zawdzięcza swój sukces sprzedażowy głównie dzięki skórzanym dodatkom, a ubrania odgrywają swoją drugoplanową rolę. Cztery pokazy kolekcji rocznie to z pewnością doskonała szansa na lepszą promocję. To również zdecydowane podwyższenie poprzeczki w karierze znanego projektanta (jak wiadomo niewielu decyduje się na prezentacje kolekcji międzysezonowych w formie pokazu).

 

Czym zaskoczy nas nowy dyrektor kreatywny Louis Vuitton? Przekonamy się wkrótce.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja