PL / EN
NEWBIE HOME – KAPPAHL DLA NAJMŁODSZYCH

NEWBIE HOME – KAPPAHL DLA NAJMŁODSZYCH

KappAhl poszerza popularną kolekcję Newbie o linię Home. Znajdziemy w niej produkty wyposażenia wnętrz oraz akcesoria dla najmłodszych. Zajrzyjcie do Galerii!

Kolekcja Newbie, wykonana w całości z organicznej bawełny, została poszerzona o nową linię Home. Do wyboru w ramach konceptu mamy pościel, kocyki, wieszaki, smoczki, a także ramki i pudełka prezentowe oraz inne produkty wyposażenia wnętrz dla najmłodszych. Nowa linia jest już dostępna w wybranych sklepach marki KappAhl. Naszym redakcyjnym faworytem w ramach nowej kolekcji została pościel Newbie wykonana w 100%  z ekologicznej bawełny, wyróżniająca się pięknym wzornictwem korespondującym z pozostałymi projektami marki.

 

Mówiąc o produktach dla najmłodszych, warto przypomnieć inicjatywę szwedzkiego koncernu dedykowaną dzieciom, która podobnie jak Newbie Home, w tym roku debiutuje w Polsce. Jest nią  konkurs, który polega na zaprojektowaniu przez dzieci koszulek w myśl przewodniego hasła "Dobry taki jaki jestem". Inicjatywa ta ma na celu zwrócenie uwagi na to, że wszystkie dzieci są tak samo dobre i wartościowe. Dziecięca kreatywność i niepohamowana wyobraźnia przynoszą w efekcie niezwykle inspirujące oraz ciekawe, pod względem graficznym, rozwiązania. KappAhl nie tylko włącza zwycięskie projekty do kolekcji dziecięcej w postaci nadruków na koszulkach, ale też część dochodów ze sprzedaży t-shirtow przeznacza na wsparcie organizacji działających na rzecz dzieci (w Polsce będzie to Fundacja Dzieci Niczyje, w Szwecji - Fundacja BRIS). Tej wiosny konkurs obejmie swym zasięgiem Polskę, Finlandię i Norwegię. Lamode.info  gorąco kibicuje powyższej inicjatywie!!! 

 

video

PRADA WIOSNA LATO 2019

tagi: Newbie | Newbie Home | KappAhl | dzieci | kolekcja | wyposażenie wnętrz | KAPPAHL |

podobne artykuły