lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > NEW YORK FASHION WEEK WIOSNA LATO 2017 (PROGRAM)
Lamode.info

NEW YORK FASHION WEEK WIOSNA LATO 2017 (PROGRAM)

NEW YORK FASHION WEEK WIOSNA LATO 2017 (PROGRAM)

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
06 Wrzesień '16

Wkraczamy za moment w jesienno-zimowy sezon, a na świecie startuje jednocześnie maraton fashion weeków w najważniejszych stolicach mody. Standardowo pierwszym przystankiem będzie Nowy Jork, potem przeniesiemy się do Londynu, następnie zawitamy do Mediolanu, a wisienką na torcie będzie oczywiście Paryż. Ostatnie kolekcje na sezon wiosna lato 2017 poznamy 5 października. Gotowi? Odliczamy!

 

 

7 WRZEŚNIA

 

9:00 – Adeam

9:00 – Cinq A Sept

9:00 – Jeffrey Dodd

10:00 – Misha Nonoo

10:00 – Rachel Comey

10:30 – Claudia Li

11:00 – God Save Queens

11:00 – Haus Alkire

12:00 – Sachin & Babi

13:00 – Jsong

13:00 – Kaelen

13:00 – Pasons MFA

14:00 – M. Martin

15:30 – Whit

16:00 – Alejandra Alonso Rojas

16:00 – Colovos

16:00 – Michelle Helene

16:00 – Your Smile is Your Best Fashion Accessory

17:00 – Frances Valentine

17:00 – R13

18:00 – Inaugural NYFW Pop-Up in Honor of the Paralympics Games

19:00 – Heron Preston for DSNY

19:00 – Tom Ford

20:00 – Vfiles Men`s and Women SS17 Runway Show

 

 

8 WRZEŚNIA 2016

 

9:00 – Nicholas K

10:00 – Charles Youssef

10:00 – Noon by Noor

10:00 – Concept Korea

10:00 – Ohlin/D

11:00 – Brock Collection

12:00 – Archana Kochhar

12:00 – Creatures of the Wind

12:00 – LO Live On Top

12:00 – Marlene H Couture

12:00 – Responsive Textiles

12:00 – Sonja Tafelmeier

13:00 – Supima

14:00 – 5:31 Jerome

14:00 – Barragan

14:00 – Hellesy

14:00 – PH5

14:00 – Michael Costello

15:00 – Helen Yarmak

15:00 – Desigual

15:00 – Marissa Webb

16:00 – Ane Amour

16:00 – Creatures of Comfort

16:00 – Malan Breton

17:00 – Josie Natori

17:30 – Ulla Johnson

18:00 – Adam Selman

18:00 – Behind Bespoke: Boris Mateev

18:00 – Chasa IDT

18:00 – Cynthia Rowley

18:00 – Kids Rock!

18:00 – Dress Haute

18:00 – FLLUMAE

18:00 – Harx4

18:00 – LeVico

18:00 – Rookie Fashion Show

18:00 – Shock and Awww

18:00 – Vaishali S

19:00 – Just Drew

19:00 – NYFW Fashion for Charity – Rising Stars Runway Show

19:00 – Thakoon

19:30 – Harlem`s Fashion Row

19:30 – Toutiao x AFCN

20:00 - Phelan

20:00 – The Art Institutes

20:00 – Yuna Yang

21:00 - Telfar

 

 

9 WRZEŚNIA 2016

 

9:00 – Alterre Shoes

9:00 – Novis

9:00 – Project Runway

9:30 – Cg

9:30 – Kate Spade

10:00 – Misha Collection

11:00 – Oday Shakar

11:00 – Rubin Singer

11:00 – Yigal Azrouel

11:30 – Club Monaco

12:00 – Isossy

12:00 – Ottolinger

12:00 – Tanya Taylor

12:00 – Zimmermann

13:00 – Jason Wu

14:00 - Area

14:00 – Lisa N. Hoang

14:00 – Milly

14:00 – Rubin & Chapelle

15:00 – Cushnie Et Ochs

16:00 – Akris

16:00 – ASC Fashion Week

17:00 - Chromat

17:00 – Francesca Liberatore

17:00 – Kye

17:00 – Pamella Roland

17:00 – Vivienne Pash

18:00 – Anthony Rubio

18:00 – Monse

18:00 – Nicole Miller

19:00 – “Unveiled”

19:00 – Katie Gallagher SS17 Eclipse

19:00 – Noneillash Collection

19:00 – Tommy Hilfiger

19:00 – Lamirrtal

20:00 – Tadashi Shoji

20:05 – Fashion Umbrella Foundation

20:30 – Viktor Luna from Project Runway

21:00 – Baja East

21:00 – Demoo Parkchoonmoo

 

 

10 WRZEŚNIA 2016

 

9:00 – Adam Lippes

9:00 – Paul Andrew

10:00 – Dan Liu

10:00 – Lacoste

10:00 – Self-Portrait

10:00 – Sui Generis Style – Fittings

11:00 – Vicky Zhang

11:00 – Jill Stuart

11:30 – Aisabobo (Kids)

11:30 – Blu and Blue (Kids)

11:30 – FTL MODA with FWO presented by Samsung

11:30 – Lulu et Gigi (Kids)

11:30 – Moka (Kids)

12:00 – Designers` Premier

12:00 – Eckhaus Latta

13:00 – “Hot to Adopt” Feline Fashion Lounge and Adoption Event

13:00 – Kyboe

13:00 – Ryan Roche

14:00 – Etienne Deroeux

14:00 – Son Jung Wan

14:00 – Tibi

15:00 – Dion Lee

15:00 – Lyana Aguilar

15:00 – Namilia

15:30 – Banana Republic

15:30 – Collina Strada

16:00 – Christian Siriano

16:00 – Michelle Ann + Janelle Funari Children`s

16:00 – Olivine Gabbro

17:00 – Jonathan Simkhai

17:00 – Speechless Vulgarity NYFW showface Featuring Designs by K.Y.

18:00 – 69 Denim

18:00 – A Detacher

18:00 – Maison the Faux

18:00 – MSBHV

18:00 – Sally Skoufis

18:00 – Sixty-Nine

19:00 – Band of Outsiders

19:00 – Blake Hyland

19:00 – Simon Miller

19:00 – SMGlobal Catwalk

20:00 – Academy of Art

20:00 – Binzario 20:00 – Designers` Collective

20:00 – Gentle Monster

21:00 – Alexander Wang

 

 

11 WRZEŚNIA 2016

 

9:00 – Yuliya Magdych

10:00 – Diane von Furstenberg

10:00 – Victoria Beckham

12:00 – PorTreys NYFW Steaming Party

12:00 – Tome

13:00 – Hood By Air

13:00 – Veronica Beard

14:00 – Erin Fetherston

14:00 – Sies Marian

14:30 – J. Crew

14:30 – Pyer Moss

15:00 – Custo Barcelona

15:00 – Tracy Reese

15:30 – IVY presents NYFW w/ Angelys Balek

16:00 – Gypsy Sport

16:00 – Sandy Liang

16:00 – Scotch & Soda SS17 Presentation

17:00 - Altuzarra

17:00 – Carmen Marc Valvo

17:00 – Walk Fashion Show

17:30 – Moran Lane

18:00 – CFDA / Vogue Fashion Fund – Chloe Gosselin, Krewe Du Optic, Morgan Lane, Newbark

18:00 – Chloe Gosselin

18:00 – Krewe

18:00 – New Bark

18:00 – Tha L. Spot`s NYFW Fashion Experience

18:00 – Vivienne Hu

18:30 – J-Loren F/W 2016 Fashion Presentation + Pop-Up

19:00 – Prabal Gurung

19:00 – Samantha Black SS17 Salon Presentation

20:00 – Nancy Vuu

20:00 – Opening Ceremony

20:30 – Cristina Ruales NYFW Launch

21:00 – The Blonds

 

 

12 WRZEŚNIA 2016

 

9:00 – The Row

10:00 – Carolina Herrera

11:00 – Jeremy Scott

11:00 – Nolcha Shows NYFW

11:00 – Rosie Assoulin

11:00 – VERDAD by Louis Verdad

12:00 – Barbara Tfank

12:00 – Designers Emergents De La Mode

12:00 – Irina Vitjaz

12:00 – Lela Rose

13:00 – Proenza Schouler

13:00 – Ji Oh

14:00 – Taoray Wang

14:00 – Yeohlee

15:00 – 3.1 Phillip Lim

15:00 – Leanne Marshall

15:00 – Serena Williams Signature Statement

16:00 – No. 3 NYFW

16:00 – Oscar de la Renta

17:00 – Acid NYC

17:00 – Artistix

17:00 – Edie Parker

17:00 – Thom Browne

17:30 – Laurel DeWitt SS17 Runway Show & Presentation

17:30 – Sherri Hill

18:00 – Athleisure House

18:00 – Blogger and the Brand

18:00 – Tiffany Rae

18:00 – Urban Zen

18:00 – Zero + Maria Cornejo

18:30 – KARMA for a Cure – by Margaux

19:00 – Byron Lars

19:00 – Hale Bob

19:00 – Ibrahim Vukel

19:00 – Katty Xiomara

19:00 – Sanja Bobar

19:00 – Vivienne Tam

19:00 – Zac Posen

20:00 – Anniesa Hasibuan

20:00 – Rag & Bone

20:00 – Stevie Boi Presents “CABIN” SS17

21:00 – DKNY

21:00 - Eiochee

21:00 – Fashion Istanbul

21:00 – Fernando Alberto Atelier Featuring Fernando Rodriguez 

21:00 – Rinat Brodach

21:00 – Willfredo Gerardo

 

 

13 WRZEŚNIA 2016

 

9:00 – Tory Burch

10:00 – Cristina Ottaviano

10:00 – John Paul Ataker

10:00 – Julianna Bass

10:00 – Mara Hoffman

10:30 – Anya Caliendo

11:00 – Vera Wang

13:00 – Comme Tu Es

13:00 – Sally Lapointe

14:00 – Dennis Basso

14:00 – Alice + Olivia by Stacey Bendet

14:00 – Gabriela Hearst

14:00 – Jasmine Chong

15:00 – Beaufille

15:00 – Monique Lhuillier

16:00 – Chiara Boni La Petite Robe

16:00 – Coach

16:00 – Pelush

17:00 – Black Accessories Designer Alliance BADA

17:00 – By.Bonnie Young

17:00 – Carmen Marc Valvo

17:00 – Lisseth Correo

17:00 – Mansur Gavriel

17:00 – Miguel Vieira

17:00 – Nanette Lepore

17:00 – No. 3 NYFW

17:00 – Trompeloeil

18:00 – Betty & Veronica By Rachel Antonoff

18:00 – D`Marsh

18:00 – Reem Acra

19:00 – Brandon Maxwell

19:00 – Charles and Ron

19:00 – Marcel Ostertag

19:00 – Marta Zampolini

19:00 – Rutu Bhonsle

19:00 – Zang Toi

20:00 – Ikumi

20:00 – Lanyu

20:00 – Narcisio Rodriguez

21:00 – Elie Madi

21:00 – Kenneth Barlis

21:00 – Rinat Brodach

21:00 – Temraza Featuring Dalseen

21:30 – Agatha Ruiz de la Prada

21:30 – Kith 

 

 

14 WRZEŚNIA 2016

 

9:00 – Romona Keveza

9:00 – Xuly Bet

10:00 – Michael Kors

11:00 – Calvin Luo

11:00 – Delpozo

11:00 – Kimora Lee Simmons

12:00 – Brooks Brothes

12:00 – Kuho

12:00 – Naeem Khan

13:00 – Assembly Ny & Raquel Allegra

13:00 – Bibhu Mohapatra

14:00 – Boss Women

14:30 – LaQuan Smith

15:00 – Derek Lam

15:00 – Georgine

16:00 – Anna Sui

16:00 – Luar

17:00 – Adrienne Landau

17:00 – Dair

17:00 – House of Byfield

17:00 – Marchesa

17:00 – PopimpressKA

17:30 – Flagpole

17:30 – Vivienne Hu presentation

18:00 – Anastasiia Ivanova

18:00 – RISD Apparel

18:00 – Theory

19:00 – Bata Spasojevic

19:00 – Frontrow

19:00 – Vasilije Kovacev

19:00 – Vesna Milosevic

19:30 – CHULO Underwear Sexy Fundraising Show NYFW SS2017

19:30 – Elizabeth Kennedy

20:00 – Runa Ray

20:30 – Ralph Lauren

21:00 – Liviara

21:00 – Mimi Tran

21:00 – Mister Triple X Featuring L.A.M.B. by Gwen Stefani

21:30 – Benito Santos

 

 

15 WRZEŚNIA

 

10:00 – Calvin Klein

13:00 – J.Mendel

14:00 – Tim Coppens & Under Armour

18:00 – Marc Jacobs

20:00 – Alex Vinash

20:30 – Marc Bouwer

 

 

Opracowane na podstawie: http://newyorkfashionweeklive.com/schedule

 

 

Śledźcie LAMODE.INFO, będziemy na bieżąco pokazywać najciekawsze prezentacje na kolejny rok! 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja