lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > NEO LABEL - PIERWSZY SPIS MAREK-RĘKODZIEŁ
Lamode.info

NEO LABEL - PIERWSZY SPIS MAREK-RĘKODZIEŁ

NEO LABEL - PIERWSZY SPIS MAREK-RĘKODZIEŁ

Dodane przez Redakcja
31 Październik '11

Neo Label prezentuje alternatywę dla sieciowej sprzedaży. W sposób przekrojowy i skondensowany zaprezentuje osobliwe style dla szerszego grona odbiorców w specjalnej publikacji Neo Label Index.

 

Ten innowacyjny projekt organizowany jest przez Fundację Play4design i będzie miał swoją premierę podczas najbliższego festiwalu Neo Fashion Jamboree (17-20.11). Wybrane marki biorące udział w programie Neo Label będą miały okazję zaprezentowanie się w showroomie. Spis jest doskonałym przewodnikiem dla osób szczególnie zainteresowanych modą, poszukującym oryginalnego designu.

 

Na rynku niszowych produktów jest jeszcze wiele do zrobienia. Co więcej, wiele osób nie ma pojęcia o istnieniu gro interesujących marek. Dlatego też założeniem projektu jest  poszerzanie i katalogowanie informacji o tego typu autorskich produktach.- tłumaczą organizatorzy.

 

Internet otworzył nowe możliwości dla promocji unikatowych konceptów, jest doskonałą przestrzenią dla ich rozwoju. Neo Label Index uporządkuje brandy i zaprezentuje je wszystkie w jednej publikacji. '

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja