lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > NATASHA POLY DLA VOGUE CHINA STYCZEŃ 2014
Lamode.info

NATASHA POLY DLA VOGUE CHINA STYCZEŃ 2014

NATASHA POLY DLA VOGUE CHINA STYCZEŃ 2014

Dodane przez Kinga Rylska
24 Grudzień '13

Natasha zaczęła pracę modelki w Rosji, w 2000 roku. Cztery lata później wygrała jeden z moskiewiskich konkursów dla modelek i zadebiutowała na międzynarodowym wybiegu, podczas pokazu marki Emmanuel Ungaro w Paryżu. W tym samym roku wzięła udział jeszcze w 54 pokazach podczas tygodni mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu i dwukrotnie pojawiła się na okładce Vogue Paris. Jej kariera potoczyła się błyskawicznie – podpisywała kontrakt za kontraktem, redakcje i fotografowie błagali ją o pozowanie i zdjęcia na okładki. Rosjanka w mgnieniu oka znalazła się na szczycie.

 

 

W ostatnim czasie jednak coraz mniej słyszeliśmy o sukcesach 28-letniej Rosjanki, więc tym bardziej z chęcią publikujemy najnowszy edytorial styczniowego wydania Vogue China, którego jest gwiazdą. Na fotografiach autorstwa genialnego Patricka Demarcheliera zobaczymy Natashę prezentującą jeden z najgorętszych trendów sezonu wiosna lato 2014 – pastele. Poly pozuje w kreacjach światowych sław krawiectwa, a m.in.takich marek jak: Louis Vuitton, Carven, Sergio Rosii, Chloe, Lanvin, Prada, Celine, Burberry Prorsum, Chanel, Stella McCartney, 3.1 Phillip Lim, Emanuel Ungaro, Elie Saab, Viktor & Rolf, Fendi czy Alexander Wang.

 

 

Za stylizację do edytorialu „Colour Me Happy” odpowiedzialna była Daniela Paudice. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie całą sesję w obiektywie Patricka Demarchelier. Udany powrót do branży mody? Naszym zdaniem jak najbardziej!

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja