lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > NAJWIĘKSZE MUZY MARCA JACOBSA – KAMPANIA LOUIS VUITTON – WIOSNA LATO 2014
Lamode.info

NAJWIĘKSZE MUZY MARCA JACOBSA – KAMPANIA LOUIS VUITTON – WIOSNA LATO 2014

NAJWIĘKSZE MUZY MARCA JACOBSA – KAMPANIA LOUIS VUITTON – WIOSNA LATO 2014

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
19 Grudzień '13

Za symboliczne pożegnanie Marca Jacobsa z Louis Vuitton możemy uznać jego ostatni „retrospektywny” pokaz podczas paryskiego Tygodnia Mody. Kampania wiosenno-letniej kolekcji francuskiej marki w pewnym sensie kontynuuje powyższy zamysł, prezentując sześć kobiet, które stały się największą inspiracją w karierze amerykańskiego projektanta.

 

Wśród nich znalazły się reżyserka Sofia Coppola, ikona francuskiego kina Catherine Deneuve, aktorka Fan Bing Bing oraz modelki Edie Campbell, Caroline de Maigret i Gisèle Bundchen. Wszystkie muzy Marca Jacobsa stanęły przed obiektywem Stevena Meisela, prezentując limitowaną wersję torebki Noé.


Powyższy model, zaprojektowany w 1932 roku przez Gastona-Louis Vuitton, oryginalnie służył do przewożenia butelek szampana. W jego nowej, nieco mniejszej odsłonie można zauważyć elementy pierwowzoru. Część torebek zyskała ozdobne detale takie jak pióra, kryształy i cekiny. Jeszcze inne, które pojawiły się w bardziej klasycznej wersji zostały wykonane ze skóry cielęcej w różnych odcieniach.  Torebki są dostępne w dwóch rozmiarach, a ich charakterystycznym elementem jest kłódka Louis Vuitton.

 

Zapraszamy Was do naszej galerii!

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja