PL / EN
NAJNOWSZA KOLEKCJA TOPSHOP - PIERWSZE OZNAKI WIOSNY

NAJNOWSZA KOLEKCJA TOPSHOP - PIERWSZE OZNAKI WIOSNY

Marka Topsop zdradza, czego spodziewać się można w sezonie wiosna lato 2012. Dzika dżungla, lata 90. i neony – to tylko niektóre inspiracje widoczne w najnowszej kolekcji, której twarzą została polska modelka Karolina Wąż.

W modzie już widać pierwsze oznaki wiosny, a na sklepowych półkach mimo trwających wciąż sezonowych wyprzedaży, nieśmiało pojawiają się zapowiedzi kolekcji wiosennych. Brytyjska marka Topshop również zdradza, czego spodziewać się możemy po jej najnowszych propozycjach.

 

Po pierwsze wzory – geometryczne, zwierzęce, abstrakcyjne - w całości zawładnęły kolekcją marki. Kwiecisty top i torebka w panterkę – dlaczego nie, Topshop w tym sezonie wyznaje zasadę im więcej tym lepiej.

 

Po drugie owocowe kolory - głównie arbuzowy i brzoskwiniowy - które nadają stylizacji słodkiego charakteru. Łączyć je można w dowolnych zestawieniach, jedynym ograniczeniem jest tylko fantazja.

 

Po trzecie kurtka – wiosna według Topshop upłynie pod hasłem kurtki typu bomber, sportowy krój w połączeniu z tkaniną w złoto-granatowe printy to prawdziwy must have nadchodzącego sezonu!

 

Twarzą kolekcji została polska modelka Karolina Wąż. Jak podoba się Wam wiosna według brytyjskiej marki?

video

LEKCJA STYLU OD YVES SAINT LAURENTA

tagi: Topshop | trendy wiosna lato 2012 | kolekcja |

podobne artykuły