PL / EN
NAJMODNIEJSZE TATUAŻE NA LATO

NAJMODNIEJSZE TATUAŻE NA LATO

Planujecie kolejny, czy wciąż wahacie się, czy zrobić ten pierwszy? Sprawdźcie trendy tatuażowe na ten sezon!

Modne tatuaże na lato 2017

Tatuaże na uszach

Lato to popularny czas na robienie pierwszych (lub kolejnych) tatuaży. W tym sezonie jednym z najbardziej obiecujących trendów są delikatne tatuaże na uszach. Do najczęstszych wzorów należą minimalistyczne, roślinne, bądź kwiatowe wzory – mogą znajdować się zarówno na płatku usznym, jak i zewnętrznej jego części. Oba miejsca nie należą do najmniej bolesnych, ale warto zaryzykować – tatuaże w tym miejscu wyglądają subtelnie i są rodzajem osobistej biżuterii.

ZOBACZ TEŻ: MODA ULICZNA PODPOWIADA, JAK WYBRAĆ STYLIZACJE NA URLOP

Tatuaże na rękach

W modzie utrzymują się także tatuaże na rękach, a przede wszystkim na przedramieniu. Tutaj, ze względu na większą powierzchnię skóry, możemy pozwolić sobie na znacznie więcej – wśród naszych faworytów na nadchodzące wakacje znalazły się delikatne wzory inspirowane sztuką współczesną, motywy owadów, miniaturowe pocztówki z wakacji, czy te wzorowane na liściach egzotycznych roślin.

POLECAMY: TATUAŻE NA WYBIEGACH WIOSNA LATO 2017

Tatuaże na dłoniach i kostkach

Dłonie uwielbiają tzw. mini-tatuaże i tatuaże-napisy. Świetnie sprawdzą się na nich także symbole: mogą być umieszczone w dowolnym miejscu, ale coraz więcej osób decyduje się na te przypominające kształtem pierścionek lub obrączkę. Tatuaże wokół kostek też pokochały naturę – roślinne szkice, czy delikatny, polny kwiat, będą wyglądały dziewczęco i seksownie.

Dziś przygotowaliśmy dla Was krótki przegląd modnych tatuaży na sezon wiosna lato 2017 – zobaczcie, czy znajdziecie coś dla siebie!

video

CHLOE WIOSNA LATO 2019

tagi: TATUAŻE | TRENDY | WIOSNA LATO 2017 | TRENDY |

podobne artykuły