PL / EN
NAJLEPSI STYLIŚCI MODY W HOLLYWOOD 2018

NAJLEPSI STYLIŚCI MODY W HOLLYWOOD 2018

Na czele Hollywood po raz trzeci stanęła Kate Young!

 

W środę, magazyn Hollywood Reporter wypuścił swój ósmy, doroczny ranking 25 najlepszych stylistów Hollywood, poczynając od czerwonego dywanu w Cannes po Oscarową galę. Nikogo nie zaskoczyło jednak, że miano numer 1 po raz trzeci wywalczyła Kate Young – stylistka, której klientkami są między innymi Margot Robbie, Sienna Miller, Selena Gomez, czy Dakota Johnson.

NAJLEPSI STYLIŚCI MODY NA ŚWIECIE 

Young po raz pierwszy znalazła się na czele listy w 2012 roku dzięki długofalowej pracy z Michelle Williams i Natalie Portman, a swój sukces powtórzyła cztery lata później. Jednak w tym roku Kate zdobyła wyróżnienie nie tylko dzięki fantastycznym stylizacjom, ale również za stworzenie tak stylowego wizerunku swoich klientów, że do współpracy zaczęły zapraszać ich największe marki odzieżowe. Williams wystąpiła w reklamie Louis Vuitton, Portman romansuje Diorem, Gomez kolaboruje z Coach’em, a  Johnson dołączyła do rodziny Gucci. A na czele tego wszystkiego stoi Margot Robbie, która właśnie została ambasadorką Chanel.

kateStylistka Hollywood, Kate Young

KATE YOUNG: NAJLEPSZA STYLISTKA HOLLYWOOD

Oczywiście, w 2018 roku nie sposób mówić o kreacjach gwiazd, nie dyskutując o ruchu #TimesUp, który czerwony dywan na rozdaniu Złotych Globów czy gali BAFTA spowił głęboką czernią. W tych okolicznościach najlepsi styliści pracowali wyjątkowo ciężko, aby ich klienci wyglądali jak najlepiej i jak najbardziej adekwatnie do tej posępnej okazji.

Zobaczcie pełną listę najlepszych stylistów Hollywood w galerii poniżej!

POLECAMY: JAK ZOSTAĆ PROJEKTANTEM W FIRMIE ODZIEŻOWEJ?

video

MCQUEEN - DOKUMENT O ALEXANDRZE MCQUEENIE

tagi: Kate Young | styliści | gwiazdy | czerwony dywan |

podobne artykuły