lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > NAJEMNICY KONRADA PAROLA – KOLEKCJA NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011
Lamode.info

NAJEMNICY KONRADA PAROLA – KOLEKCJA NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

NAJEMNICY KONRADA PAROLA – KOLEKCJA NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Dodane przez Redakcja
11 Wrzesień '11

Każda kolejna kolekcja Konrada Parola wzbudza emocje, do tego stopnia, że wielu modowych obserwatorów boi się wypowiadać na temat kontrowersyjnych wizji designera. Punktem wyjścia do zaprojektowania kolekcji na sezon jesień zima 2011 Najemnicy - Les Mercenaires był romantyczny buntownik. Geometryczne kroje i architektoniczne formy poszczególnych modeli są niczym pancerze, pod którymi próbują ukryć się tytułowi bohaterowie. Kolorystyka to głównie odcienie czerni i szarości, których pozorna monotonia przełamana zostaje mocnymi akcentami w intensywnym pomarańczu. Cieszy fakt, że Parol w swojej twórczości powraca także do kobiecych outfitów, stanowią one bowiem alternatywę dla zwiewnych i kobiecych propozycji większości projektantów.

 

Po niezwykle udanej pierwszej odsłonie buntowniczych kolekcji - Rebels AW 2010 i kolejnej Ember SS 2011, zdawało się, że Parol nie może już nas niczym zaskoczyć. Na szczęście stale nas zaskakuje, przede wszystkim niesamowitą konsekwencją i uporem w dążeniu do kreowania własnej modowej rzeczywistości. Czekamy na więcej!

 

W galerii znajdziecie zarówno lookbook autorstwa Sebastiana Siębora i Ali Wesołowskiej, jak też mroczny edytorial fotografa Adama Plucińskiego - zupełnie nowa jakość modowych sesji.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja