lamode > TRENDY > MUST HAVE > MUST HAVE NA LATO 2011 - JEDNOCZĘSCIOWE KOSTIUMY KĄPIELOWE
Lamode.info

MUST HAVE NA LATO 2011 - JEDNOCZĘSCIOWE KOSTIUMY KĄPIELOWE

MUST HAVE NA LATO 2011 - JEDNOCZĘSCIOWE KOSTIUMY KĄPIELOWE

Dodane przez Katarzyna T.
04 Lipiec '11

Spakowane na wakacje? Jeśli zastanawiacie się, o czym mogłyście zapomnieć w trakcie kompletowania walizki, to podpowiadamy Wam, że prawdopodobnie nie macie jeszcze... jednoczęściowego kostiumu kąpielowego!

 

Wydawać by się mogło, że jest to model zapomniany i niepopularny, ponieważ nie gwarantuje równomiernej opalenizny. Jednak od kilku sezonów jednoczęściowy kostium kąpielowy coraz śmielej powraca na plażę, a nawet staje się wieczorową kreacją. Stanowi on bowiem świetne dopełnienie stylizacji - można go nosić z efektowną biżuterią, kapeluszem w stylu jetset czy nawet eleganckimi spodniami i szpilkami. Dodatkowo, znacznie lepiej niż skąpe bikini ukrywa niedoskonałości figury.

 

W tym sezonie jednoczęściowe kostiumy kąpielowe utrzymane są w klimacie glamour i w estetyce lat 50. Jeśli pragniesz poczuć się na molo jak prawdziwa gwiazda, wybierz model mocno zabudowany o ciekawych, asymetrycznych wycięciach. Fankom zabawnych, dziewczęcych stylizacji polecamy natomiast styl pin-up girl - kostiumy w kwiatki lub drobną kratkę świetnie wypadają w zestawieniu z jeansowymi miniszortami i klapkami na obcasie. Pamiętajcie o efektownych, podkreślających całość akcesoriach - okularach i nakryciach głowy.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja