lamode > TRENDY > MUST HAVE > MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2013/14 – CZAPKA Z POMOPONEM
Lamode.info

MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2013/14 – CZAPKA Z POMOPONEM

MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2013/14 – CZAPKA Z POMOPONEM

Dodane przez Kinga Rylska
05 Listopad '13

Czapka z pomponem to tegoroczny must have w szafie każdego fashonisty. Uwielbiają ją zarówno młodzi, jak i Ci starsi, noszą osoby pełne energii i świeżości. Ten gadżet z pewnością wyróżnia z tłumu i jednocześnie podkreśla osobisty styl. Nadchodzący sezon jesień zima 2013/14 jest dla nich niezwykle łaskawy – czapki z pomponem powracają bowiem w bardzo ciekawych odsłonach. Redakcja LAMODE.INFO wyruszyła na poszukiwania i przygotowała przegląd najlepszych propozycji z popularnych sieciówek oraz butików online.

 

 

Co przykuło naszą uwagę? Cała gama kolorów oraz wzorzystych deseni, które odnajdziemy na  czapkach. Wełniane czy bawełniane, gładkie bądź wzorzyste, z futrzanym pomponem wielkości mini, midi, a nawet maxi - wariacji na temat wyglądu tej modnej czapki jest wiele i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Jeśli dotychczas nie zdecydowaliście się na jej zakup, to koniecznie zobaczcie propozycje, które dla Was przygotowaliśmy. W galerii prezentujemy najciekawsze projekty, które znajdziecie w popularnych sieciówkach i butikach.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja