lamode > URODA > MAKIJAŻ > MÓW MI ZŁOTKO – MAKIJAŻOWY MINITREND NA SEZON WIOSNA LATO 2012
Lamode.info

MÓW MI ZŁOTKO – MAKIJAŻOWY MINITREND NA SEZON WIOSNA LATO 2012

MÓW MI ZŁOTKO – MAKIJAŻOWY MINITREND NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Dodane przez Redakcja
02 Listopad '11

Nadchodzący sezon niewątpliwie będzie należał do złota. Król metali połyskuje na twarzach i włosach modelek, dając spektakularne efekty. Złote płatki wizażyści Fendi naklejają na całe powieki, od nasady rzęs aż po łuk brwiowy. Dodatkowo oko jest podkreślone za pomocą czarnego eye linera, który nadaje spojrzeniu wyrazistości. Takiego makijażu nie da się nie zauważyć. Szczególnie, jeśli spogląda on na nas zza ogromnych okularów przeciwsłonecznych.

 

Na londyńskim pokazie mody marki Krizia złoto natomiast króluje na włosach. Niczym błąd malarza, który zamiast rękę skierować na płótno, błyszczącą farbą ochlapał włosy modelek, tworząc w ten sposób nierównomierne plamy. Wydaje nam się, że lada moment złoto zacznie kapać z fryzur wprost na wybieg. Brawa za pomysłowość!

 

Podobny, niesamowity efekt uzyskała marka Topshop na pokazie swojej najnowszej kolekcji Unique. Zaczesane do tyłu gładko włosy pokrywa szlachetny kruszec, przypominając fryzury noszone w Starożytnym Egipcie przez Kleopatrę. Epoka faraonów bowiem to główna inspiracja twórców tej kolekcji. Co sądzicie o takiej niecodziennej propozycji na letni makijaż lub fryzurę?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja