lamode > TRENDY > MIEJSCA > MOSTRAMI.PL – PRZESTRZEŃ PEŁNA POLSKIEJ MODY
Lamode.info

MOSTRAMI.PL – PRZESTRZEŃ PEŁNA POLSKIEJ MODY

MOSTRAMI.PL – PRZESTRZEŃ PEŁNA POLSKIEJ MODY

Dodane przez Karolina K.
23 Sierpień '12

Czy jest jedno miejsce, gdzie spotkamy jednocześnie Roberta Kupisza, Teresę Rosati, Łukasza Jemioła, Justynę Chrabelską czy Michała Szulca? Oczywiście Mostrami.pl! Mostra Mi – co w języku włoskim oznacz Pokaż Mi to elegancki i nowoczesny sklep internetowy oferujący projekty ubrań, butów i dodatków autorstwa najlepszych nazwisk polskiej sceny modowej.

 

Mostrami.pl jest serwisem, który łączy pasję do mody z jasno określoną i konsekwentnie realizowaną strategią biznesową. Proces sprzedaży to aspekt, do którego twórcy przykładają najwyższą wagę, dlatego też dbają o najwyższy standard obsługi klienta i współpracy z projektantami, a także o stronę kreatywną i aspekty wizualne – wszystko zgodnie z filozofią „jakość, inspiracja, przyjemność, bliskość i bezpieczeństwo”.

 

Mostrami.plfot. materiały prasowe Mostrami.pl


 

Strefa shoppingowa Mostrami.pl to przestrzeń wyjątkowo przyjazna klientowi. Potencjalny nabywca ma nie tylko szansę zapoznać się z dossier każdego projektanta, ale również obejrzeć wybrany model ubrania czy też dodatku w dużym powiększeniu w zestawieniu z innymi elementami, w zgodzie z aktualnie obowiązującymi trendami i z ukierunkowaniem na różne okazje.

 

Mostrami.pl to nie tylko łatwy w obsłudze serwis umożliwiający wygodne zakupy, ale też miejsce zgodne z nurtem eko – opakowania, bibułki, wstążki, stosowane do pakowania rzeczy są lekkie i przyjazne środowisku.Mostrami.pl to wciąż rozrastająca się platforma sprzedaży projektów polskich projektantów, która spełnia też funkcję promocyjną. Jeszcze w tym roku sklep planuje wyjście z pełną wersją anglojęzyczną na świat, a w jego ofercie pojawią się nowe nazwiska polskich projektantów.

 

Zapraszamy na www.mostrami.pl

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja