lamode > MODA POLSKA > OSOBOWOŚCI > MONIKA SZ. – NOWA TWARZ FREE MODELS AGENCY
Lamode.info

MONIKA SZ. – NOWA TWARZ FREE MODELS AGENCY

MONIKA SZ. – NOWA TWARZ FREE MODELS AGENCY

Dodane przez Aleksandra Wołejsza
05 Listopad '14

Ma dopiero 18 lat, a już teraz trafiła do jednej z najlepszych agencji modelek w Polsce. Warszawskie Free Models Agency, odpowiedzialne za sukcesy znanej i cenionej Magdaleny Jasek, wzięło ją właśnie pod swoje skrzydła. Nic dziwnego - Monika Sz. ma wszelkie zadatki do zrobienia kariery w modelingu: nietuzinkową urodę, 175 cm wzrostu, długie gęste włosy, elektryzujące spojrzenie i wymiary 80-56-85. Jej oryginalne rysy to zasługa dużych pełnych ust, zielonych oczu i ciekawych kości policzkowych. Za sobą ma już pierwsze testy, które wyszły niezwykle obiecująco, a modelka wciąż pracuje nad swoim portfolio.

 

Co Monika myśli o karierze w modelingu? Traktuje ją jako pracę dającą ogromne możliwości rozwoju. Jak przyznaje: „dzięki niej można zwiedzić świat, poznać inne kultury i otworzyć się na nie. To także szansa na przełamanie własnych barier i prawdziwa lekcja wytrzymałości”. Mimo młodego wieku, początkująca modelka nie boi się wyzwań i zdaje sobie sprawę z ciągłej pracy nad sobą i wysiłku, jaki związany jest z karierą w świecie mody. Wolny czas Monika spędza aktywnie, jej prawdziwą pasją jest siatkówka, w którą nie tylko uwielbia grać, ale też śledzi wszelkie rozgrywki przed telewizorem. To właśnie sportowcy są dla niej prawdziwą inspiracją, a ceni ich za wolę walki i samodoskonalenia.

 

Młody wiek, skutecznie przyciągająca wzrok uroda oraz ogromna dojrzałość – to połączenie podpowiada nam, że nie po raz ostatni piszemy o Monice. Poczatkującej modelce życzymy wielu sukcesów, a Was zapraszamy do obejrzenia jej zdjęć w galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja