lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > MONIKA JAC JAGACIAK W OBIEKTYWIE MARICNA TYSZKI W KAMPANII SIMPLE WIOSNA LATO 2012
Lamode.info

MONIKA JAC JAGACIAK W OBIEKTYWIE MARICNA TYSZKI W KAMPANII SIMPLE WIOSNA LATO 2012

MONIKA JAC JAGACIAK W OBIEKTYWIE MARICNA TYSZKI W KAMPANII SIMPLE WIOSNA LATO 2012

Dodane przez Marta R.
20 Styczeń '12

Polska marka Simple doskonale zdaje sobie sprawę, w jaki sposób osiągnąć medialny sukces! Do współpracy przy najnowszej kampanii na sezon wiosna lato 2012 projektantka Lidia Kalita zaprosiła top modelkę Monikę Jac Jagaciak (Gaga Models) i fotografa Marcina Tyszkę – dwie osobowości ze świata mody, które osiągają spektakularne sukcesy na polu międzynarodowym. Doświadczenie, jakie oboje zdobywali podczas sesji zdjęciowych z światowej sławy projektantami, modelkami czy artystami przełożyło się na efekty kampanii.

 

Jak komentuje Lidia Kalita, projektantka Simple: Po pół roku intensywnej pracy nad kolekcją staramy się, żeby zdjęcia w jak najlepszy sposób pokazywały jej walory i piękno, dlatego do współpracy zapraszamy zawsze najlepszych specjalistów w Polsce.

 

Kolekcja zapowiada się bardzo wiosennie i świeżo, czego główną zasługą jest kolorystyka -  pastelowe odcienie rózu subtelne fiolety i limonkowa zieleń obok klasycznej czerni i ecrú.  Nowoczesne kroje w połączeniu z prostymi fasonami tworzą propozycje dla kobiet, które cenią sobie styl typu business casual, mocno osadzony w najnowszych trendach.

 

Inspiracją do scenografii był słynny kurort Puerto Vallarta, otoczony tropikalną roślinnością – czy Jac i Tyszce udało się przenieść Was w wakacyjny klimat?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja