lamode > MODA POLSKA > NEWSY > MONIKA JAC JAGACIAK W FILMIKU PROMOCYJNYM MAGAZYNU TAKE ME!
Lamode.info

MONIKA JAC JAGACIAK W FILMIKU PROMOCYJNYM MAGAZYNU TAKE ME!

MONIKA JAC JAGACIAK W FILMIKU PROMOCYJNYM MAGAZYNU TAKE ME!

Dodane przez Marta R.
10 Marzec '12

Monika Jac Jagaciak (Gaga Models) na co dzień bierze udział w kampaniach największych światowych marek, w tym Chanel, Just Cavalli i pojawia się na wybiegach u najlepszych projektantów. Podczas fashion weeków na sezon jesień zima 2012 prezentowała kolekcje między innymi Alexander McQueen, Valentino, Roberto Cavalli. Jac nie zapomina również o modzie polskiej, a zwłaszcza o magazynie Take Me z jej rodzinnego miasta Poznań, z którym jest szczególnie związana.

 

W najnowszym numerze opublikowana została zmysłowa sesja z jej udziałem. My z kolei prezentujemy Wam klip autorstwa Igora Drozdowskiego. Filmik nawiązuje niemal do wszystkich aktywności z jakimi kojarzony jest magazyn. Jest więc moda, symbolizujący muzykę fortepian czy biblioteka i stosy archiwalnych książek. Całość dopełnia przeszywająca muzyka Natalii Safran i Micka Jaroszyka. Za stylizację odpowiedzialny był Tomasz Lasek, makijaż wykonała Arleta Molata, z kolei fryzury to dzieło Sergiusza Pawlaka.

 

Zobaczcie Monikę Jagaciak w różnych wcieleniach!

 

Źródło: materiały prasowe Take ME/ model Jac, music Natalia Safran i Mick Jaroszyk, camera Igor Drozdowski, edit Kuba Jankowiak i Ela Korsak, post production Rafał Cielek, stylist Tomasz Lasek, make up Arleta Molata, hair Sergiiusz Pawlak

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja