lamode > MODA POLSKA > NEWSY > „MODOWY SĄD” - NOWY PROJEKT JOANNY HORODYŃSKIEJ
Lamode.info

„MODOWY SĄD” - NOWY PROJEKT JOANNY HORODYŃSKIEJ

„MODOWY SĄD” - NOWY PROJEKT JOANNY HORODYŃSKIEJ

Dodane przez Redakcja
21 Styczeń '15

Joanna Horodyńska, od lat działająca w wielu obszarach związanych z modą i stylem m.in. w modelingu, doradztwie, autorskich programach telewizyjnych czy projektowaniu ubrań, dziś zaskakuje nowym projektem modowym. Mowa o jej pierwszej książce zatytułowanej „Modowy sąd. Gwiazdy na celowniku”, w której znajdziemy złote myśli dotyczące z jednej strony komponowania udanych stylizacji w kontekście unikania błędnych decyzji, z drugiej zaś prezentacji looków będących jednym z głównych elementów budowania wizerunku.

 

Książka skomponowana jest z kilku bloków tematycznych, tworzących barwną galerię stylizacji funkcjonujących jako nośnik informacji na temat prezentowanych osób. Na szczególną uwagę, zdaniem Redakcji, zasługuje blok poświęcony parom, w którym autorka analizuje pod względem stylizacyji duety i sprowadza je do wspólnego mianownika. Zachęcamy do lektury!

 

W autorskim spotkaniu promującym „Modowy sąd” wzięło udział wiele znanych osobowości związanych ze światem mody m.in. Robert Kupisz, Rafał Michalak z duetu MMC, stylistka i kostiumografka Anna Męczyńska, Tamara Gonzalez Perea - autorka bloga Macademian Girl, Tobiasz Kujawa z bloga Freestyle Voguing, Agata Tanter - Redaktor Naczelna LAMODE.INFO oraz rodzice autorki, która na tę okazję wybrała żakiet Isabel Marant i buty Gucci.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja