lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MODELKI VICTORIA’S SECRET WRACAJĄ DO NOWEGO JORKU
Lamode.info

MODELKI VICTORIA’S SECRET WRACAJĄ DO NOWEGO JORKU

MODELKI VICTORIA’S SECRET WRACAJĄ DO NOWEGO JORKU

Dodane przez Redakcja
27 Maj '15

Marka Victoria’s Secret istnieje od 1977 roku, jednak tradycję cyklicznych pokazów zainaugurował ten z sierpnia 1995 roku, zorganizowany w hotelu Plaza na środkowym Manhattanie. Zaprezentowane wówczas modele bielizny miały niewiele wspólnego z obecnymi propozycjami marki, a same Aniołki Victoria’s Secret nie wzbudzały takich emocji jak obecnie.

 

Z biegiem czasu wzbogacono entourage pokazu, dodając słynne skrzydła, muzykę na żywo oraz wszechobecny blask kryształów. W takiej właśnie oprawie show odbywały się kilkukrotnie w Los Angeles, Miami, jednorazowo w Cannes, cyklicznie wracając jednak do Nowego Jorku. W 2014 roku, kolekcję po raz pierwszy zaprezentowano w Londyńskim Earl’s Court, celem promowania marki za Oceanem.

 

To jednak Nowy Jork  „już na zawsze zapisał się w historii marki oraz w sercach jej twórców,” - mówi Sharen Jester Turney, prezes zarządu Victoria’s Secret. Miasto  stanowi bowiem idealne tło dla fantazyjnego stylu marki, dlatego też na 20-lecie wydarzenia wybrano ponownie „Wielkie Jabłko”! Teraz, pozostaje nam już tylko z niecierpliwością czekać na informacje, które Aniołki pojawią się na wybiegu, jaką kolekcję zaprezentują i kto zagwarantuje oprawę muzyczną show.  

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja