PL / EN
MODELKA MARTA DYKS W NASTROJOWYM TELEDYSKU PIOTRA ZIOŁY

MODELKA MARTA DYKS W NASTROJOWYM TELEDYSKU PIOTRA ZIOŁY

Niezwykle poetycka realizacja do utworu młodego twórcy - sprawdźcie!

Marta Dyks to jedna z tych modelek, które zarówno prywatnie, jak też zawodowo łamią wszelkie stereotypy związane ze swoją profesją.

Jeśli chodzi o pracę, nie zwalnia tempa: z powodzeniem realizuje ciekawe projekty i regularnie pojawia się w sesjach do magazynów czy w kampaniach (tutaj  w pięknej realizacji dla Gosi Baczyńskiej).

Choć to modeling uczynił ją postacią publiczną, rozpoznawalność z nim związaną i możliwość dotarcia do szerszych kręgów wykorzystuje w służbie szczytnym celom; mocno zaangażowana społecznie Marta nie ucieka od drażliwych tematów, jakimi są kwestie związane z feminizmem, obroną praw kobiet (czynnie uczestniczyła  w przygotowaniach do Marszu Godności, który miał miejsce w czerwcu ubiegłego roku), czy tabu wokół takich zagadnień, jak choroba (publicznie wypowiedziała się na temat własnych zmagań z Hashimoto i namawiała kobiety do poddania się badaniom).  

Poza tym modelka chętnie bierze udział w projektach muzycznych. Dwa lata temu została bohaterką monochromatycznego klipu Marceliny, w którym pojawiła się u boku męża Borysa Starosza, a tym razem możemy ją podziwiać w realizacji Barta Pogody do utworu Piotra Zioły Safari.

Piosenka pochodzi z debiutanckiego albumu młodego twórcy Revolving Door, a w samym klipie bardzo czytelna jest nie tylko charakterystyczna dla fotografa estetyka, ale też sposób pokazania bohaterów – z niespotykaną uwagą i czułością. Świetne!

 

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: Marta Dyks | Piotr Zioła | Bart Pogoda | MARTA DYKS |

podobne artykuły