lamode > COMMUNITY > MODA ULICZNA > MODA ULICZNA W WARSZAWIE – NADCHODZI JESIEŃ
Lamode.info

MODA ULICZNA W WARSZAWIE – NADCHODZI JESIEŃ

MODA ULICZNA W WARSZAWIE – NADCHODZI JESIEŃ

Dodane przez Redakcja
25 Wrzesień '14

Gdy wychodziliśmy na ulice w poszukiwaniu modnie ubranych warszawiaków, ostatnie dni wakacji nie szczędziły nam pięknej słonecznej pogody. Mimo tego, po ubiorze wyraźnie można było odczuć nadchodzącą jesień. Ulice zdominowała paleta barw charakterystyczna dla tej pory roku – czernie, szarości i butelkowa zieleń. Kolory te pojawiły się na kultowych już i bardzo lubianych przez mieszkańców Warszawy kurtkach o fasonie parki, grubszych bluzach i spodniach. Brak kolorów wynagradzały jednak przykuwające uwagę dodatki: plecaki - absolutny must have tego sezonu i sportowe obuwie.

 

Co ciekawe, jednym z ulubionych akcesoriów bohaterów naszej sesji zdjęciowej były oldschoolowe rowery. Świetnie współgrały ze stylizacjami, podkreślając ich miejski luźny charakter. Warszawiacy pozytywnie zaskoczyli nas też odwagą w łączeniu rozmaitych tkanin. Mnogość stylów korespondowała z ich pasjami i sposobem życia.

 

Jeżeli tak wygląda drobna zapowiedź jesiennych stylizacji, już teraz nie możemy doczekać się kolejnego wyjścia na ulice Warszawy.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak ubierają się warszawiacy!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja