lamode > COMMUNITY > MODA ULICZNA > MODA ULICZNA - ARETA - ZOBACZCIE FILMIK!
Lamode.info

MODA ULICZNA - ARETA - ZOBACZCIE FILMIK!

MODA ULICZNA - ARETA - ZOBACZCIE FILMIK!

Dodane przez Weronika P.
04 Listopad '11

Areta Szpura to jedna z młodych i zdolnych twarzy w polskiej branży mody. Na co dzień studentka, bloggerka i stylistka. Każdego dnia fani mody z górnej półki, zarówno tej niszowej jak i tej bardziej glamour znajdują na jej autorskim blogu Doing Real Stuff Sucks newsy i stylizacyjne podpowiedzi.  

 

Areta od dłuższego czasu stylizuje również sesje modowe dla kilku prestiżowych magazynów. Sama wybiera zachowawcze, raczej stonowane ubrania inspirowane skandynawskim stylem. Spotkana na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie opowiedziała nam m.in. o swojej przygodzie ze stylizacją i o tym, czy warto inwestować w ubrania sygnowane metką światowych projektantów.

 

 

 autor: Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO

Wróć

KOMENTARZE
Gość
zawsze reportaże w tym portalu są wysokiego lotu...jednak tym razem można się nauczyć jak nie robić, jak nie mówić jak nie naśladować....jestem zawiedziony:(
Gość
a czy zawsze musi byc smiertelnie powaznie i smiertelnie poprawnie? moda to zabawa, widac ze ta osoba sie bawi moda i jest wesola osoba. czego zycze moim poprzednikom;) troche wiecej luzu i dystansu, rowneiz do swiata.
Gość
bardzo przykro
Gość
dlaczego ona nie umie wypowiadać żadnych nazw marek poprawnie?
+ pozdrawiam serdecznie jeśli jakość Wanga jest jak z H&M, przykro oglądać...
Gość
przykro
Gość
KTO TO MONTOWAŁ???? Słychać muzykę zamiast głosu Arety!

QUICK LINKS
PARTNERZY:
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja