PL / EN
MODA MĘSKA: WIEMY, CO POJAWI SIĘ KOLEKCJACH JESIEŃ ZIMA 2018/2019

MODA MĘSKA: WIEMY, CO POJAWI SIĘ KOLEKCJACH JESIEŃ ZIMA 2018/2019

Od szkockiej kraty po burgund - zobaczcie, co będą nosić mężczyźni w kolejnym sezonie!

TRENDY: MODA MĘSKA JESIEŃ ZIMA 2018/2019

Jesteście ciekawi, co będą nosić mężczyźni w kolejnym sezonie? Agencja WGSN zapytała o to ekspertów i kupców, którzy decydują, co trafi do sklepowych kolekcji na jesień i zimę 2018/2019 – zobaczcie!

POWIĄZANE: TRENDY JESIEŃ ZIMA AW18/19 - MODA DAMSKA

***

MODA MĘSKA JESIEŃ ZIMA 2018/2019 – WZORY

Szkocka krata to wzór, który w męskich kolekcjach AW18/19 pojawi się w nowej, odświeżonej odsłonie.

Wśród wzorów, tartan (szkocka krata) będzie miał swoje pięć minut. Alexander McQueen, Dries van Noten i Michael Kors doskonale wykorzystali go w swoich projektach. Christopher Bailey zrobił to w bardzo streetwear’owy sposób, a Palm Angels, którego cały pokaz krążył wokół tematu kraty, szczególną uwagę przykuł tartanowymi dresami, skomentował Bruce Pask, dyrektor mody męskiej w Bergdorf Goodman & Neiman Marcus.

TARTAN(fot. WGSN)

 

MODA MĘSKA JESIEŃ ZIMA 2018/2019 – UŻYTKOWOŚĆ

Od militarnych kurtek, po świeże, praktyczne detale – użytkowość będzie motywem przewodnim w modzie męskiej na zimę 2019.

Militarność będzie miała wpływ na trendy jesień zima 2018/2019, ale przybierze ona bardziej użytkowego charakteru i przedrze się do topowych, kapsułowych kolekcji. Z drugiej strony, królewski, niemalże wiktoriański look będzie wyczuwalny w liniach dedykowanych ostatniemu trymestrowi jesieni i Świętom, tłumaczy Sofia Felix, dyrektor mody w El Palacio de Hierro w Meksyku.

Chociaż odzież na co dzień, jak chociażby obowiązkowa kurtka jeansowa są wszystkim znane, kolejnej jesieni utylitarność będzie szczególnie widoczna w ubraniach biznesowych. Kurtki do pracy zyskają transformacyjny charakter i wiele funkcjonalnych kieszeni, a spodnie, czy marynarki będą produkowane z nowych, technicznych materiałów w stonowanych kolorach, mówi Ian Lu, dyrektor ds. marek Yaho!.

UT(fot. WGSN)

POWIĄZANE:  TRENDY NA ZIMĘ 2019 - TOREBKI

MODA MĘSKA JESIEŃ ZIMA 2018/19 – MATERIAŁY

W kolekcjach jesień zima 2018/2019 znajdziemy również wiele luksusowych materiałów o miękkim, przyjemnym wyrazie, nazywanym potocznie „soft touch”. To kaszmir, aksamit, strzyżona wełna i flanela. Nasi klienci zwracają na nie szczególną uwagę. Zegna, co było ewidentne w jego poprzedniej kolekcji, kontynuuje mistrzowską pracę nad materiałami – zobaczymy u niego doskonałe swetry dzianinowe, lejące płaszcze z wełny i miękką skórę typu nappa. Delikatne, przyjemne dla skóry krawiectwo zostanie docenione przez klientów, którzy kochają łączyć wyrafinowanie z komfortem, komentuje Shannon Stewart, vice-prezydent GMM.

SOFT(fot. WGSN)

MODA MĘSKA JESIEŃ ZIMA 2018/2019: KOLORY

W modzie męskiej nie będziemy trzymać się bardzo mocno trendów kolorystycznych, a przeważnie nadamy popularnym barwom nowe odcienie. Wciąż obecny będzie róż, a w modzie dziennej pojawi się dużo burgundu i brązu, często zestawianych z różnymi tonacjami niebieskiego. Rdzawy, rudy kolor to kolejny ciekawy trop, za którym będziemy podążać tej jesieni – bardzo dobrze pasuje do granatu i jest na tyle neutralny, że łatwo zyska sobie szeroką publiczność, dodaje Bruce Pask, dyrektor mody męskiej w Bergdorf Goodman & Neiman Marcus.

KOLOR(fot. East News)

ZOBACZ TEŻ:  NEO MINT - NAJMODNIEJSZY KOLOR NA WIOSNĘ 2020

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: moda męska | trendy | jesień zima 2018/2019 | TRENDY |

podobne artykuły