lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > MŁODA FOTOGRAF KAROLINA MIĄDOWICZ AUTORKĄ KAMPANII DAN HEN NA SEZON WIOSNA LATO 2012
Lamode.info

MŁODA FOTOGRAF KAROLINA MIĄDOWICZ AUTORKĄ KAMPANII DAN HEN NA SEZON WIOSNA LATO 2012

MŁODA FOTOGRAF KAROLINA MIĄDOWICZ AUTORKĄ KAMPANII DAN HEN NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Dodane przez Marta R.
27 Marzec '12

Wiosna i lato nieodłącznie kojarzą się z kwiatami. Czy to na miejskich klombach czy w przydomowych ogródkach czy wreszcie w postaci nadruków na ubraniach z sezonowych kolekcji.

 

To właśnie kwiaty zainspirowały fotograf Karolinę Miądowicz i stały się tłem prezentacji kolekcji marki Dan Hen wiosna lato 2012, w której (trochę na przekór) motyw ten został niemal pominięty. Co dostajemy w zamian? Całą paletę inspirujących wakacyjnych barw – od mandarynkowych pomarańczy, przez lazurowy niebieski, po róże, fiolety, korale, a także klasyczne połączenia black & white.

 

Na pierwszy plan wysuwają się inspiracje bardzo kobiecymi latami 50. – sukienki w kształcie litery A, krótkie, sportowe żakiety. Uwagę z kolei przykuwają spódnice w abstrakcyjne wielokolorowe wzory, z pogranicza psychodelii.

 

Karolinie Miądowicz asystował Bartek Tyliński, do współpracy przy sesji fotografka zaprosiła fryzjera Marcina Włodarczyka, makijażystkę Karolinę Zgołę, a przed jej aparatem stanęła modelka poznańskiej agencji Hook – Dobrawa. Zobaczcie efekty współpracy zgranego zespołu!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja