PL / EN
MIU MIU PRE-FALL 2017

MIU MIU PRE-FALL 2017

Zobaczcie, jak dziewczyny Miu Miu przygotowują się na imprezę!

Miu Miu – kolekcja pre-fall 2017

Chociaż w nowej linii Miu Miu pojawiły się akcenty lat 60., 70. i 80., to faktycznie wcześniejsze dekady zainspirowały Miuccię Pradę najmocniej. Vintage`owe eklektyzm przyniósł nam wdzięczne sukienki do kostek, futra, spódnice midi w kształcie litery A, welwetowe platformy, kraciaste okrycia, ale również kurtki typu bomber, jeansy z wysoką talią czy czapki z daszkiem. Nowy Jork, lata 40., może wczesne 50. i cała kolekcja Miu Miu na sezon pre-fall 2017. Gdyby kręcono taki film, polecamy styliście wybrać się po kostiumy do Miucci Prady.

Miu Miu – kampania pre-fall 2017

W nowej kampanii Miu Miu obserwujemy wielki powrót Jaime King. Gwiazda modelingu z lat 90., która została aktorką, po dekadzie pauzy wraca do mody. W sesji autorstwa Alasdaira McLellana partnerują jej modelki Samantha Archibald, Iesha Hodges i Lily Nova. Stylizacją zajęła się Katie Grand, a Giovanni Bianco odpowiadał za artystyczną wizję projektu.

Jaime King w kampanii Miu Miu pre-fall 2017 (fot. Alasdair McLellan)

Kampania zatytułowana „Room 303” została zrealizowana w londyńskim hotelu i opowiada historię kobiecej przyjaźni – „przyjaźni nieśmiałej, zrelaksowanej i fizycznej”, jak czytamy w zapowiedzi włoskiej marki. Cztery bohaterki przygotowują się na wieczorne wyjście, jest dynamicznie i zabawnie, a każdy moment jest uchwycony spontanicznie. Zamysłem autora zdjęć był swobodny styl fotografowania, który daje poczucie naturalności i codzienności. McLellan eksploruje istotę obrazów w erze cyfrowej i proponuje w Miu Miu po raz trzeci już artystyczne kolaże.

Kolekcja Miu Miu, ale i sam włoski dom mody, są dokładnie takie, jak ta kampania: świeże, zabawne, odważne i nasączone inspiracjami – lubimy!

video

CZERWONE USTA TUTORIAL

tagi: Miu Miu | kampania | jesień zima 2017 |

podobne artykuły