lamode > URODA > PIELĘGNACJA > MINI KOSMETYKI BATH&BODY WORKS – CZYLI JAK SPAKOWAĆ KOSMETYCZKĘ NA WAKACJE
Lamode.info

MINI KOSMETYKI BATH&BODY WORKS – CZYLI JAK SPAKOWAĆ KOSMETYCZKĘ NA WAKACJE

MINI KOSMETYKI BATH&BODY WORKS – CZYLI JAK SPAKOWAĆ KOSMETYCZKĘ NA WAKACJE

Dodane przez Ismena Dąbrowska
19 Maj '13

Jeśli co roku wyjeżdżacie gdzieś na wakacje lub korzystacie z oferty tanich lotów to z pewnością wiecie jak ciężko czasem jest się spakować. Zawsze brakuje na coś miejsca i tylko nieliczni mieszczą się bezproblemowo w wagowych ograniczeniach bagażu. Oczywiście najwięcej muszą nakombinować się kobiety! Co jest bardzo potrzebne, co mniej i czy przeżyjemy bez czwartej pary sandałków oraz jak sprawnie zapakować kosmetyczkę by nie zabrakło w niej najpotrzebniejszych rzeczy.

 

Często okazuje się, że zwyczajnie nie mamy miejsca na standardowej wielkości kosmetyki, które stają się najcięższą częścią bagażu. Dlatego by odjąć walizce kilka kilogramów marka Bath&Body Works przygotowała specjalną serię kosmetyków w podróżnym rozmiarze! Mini linia ma równie pokaźny wybór, co ta normalnej wielkości. Znajdziemy w niej m.in. soczyste owocowe, niewielkie balsamy do ciała, małe zapachowe mgiełki czy podręczne żele antybakteryjne do rąk w formie breloczka.

 

Czasem warto zamiast litrowej butelki balsamu zabrać ze sobą jego mniejszy odpowiednik, dzięki czemu bez strachu będziemy oddawać swój bagaż na lotnisku.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja