lamode > URODA > MAKIJAŻ > MINERALNY PUDER SYPKI KOBO PROFESSIONAL
Lamode.info

MINERALNY PUDER SYPKI KOBO PROFESSIONAL

MINERALNY PUDER SYPKI KOBO PROFESSIONAL

Dodane przez Karolina K.
01 Kwiecień '12

Wiosna to czas, kiedy zmęczona zimą skóra łaknie odnowy, powiewu świeżości i delikatności. To czas, gdy rezygnujemy z ciężkich kosmetyków i sięgamy po te lżejsze, dające skórze odetchnąć. Marka Kobo Professional przedstawia najnowszą kolekcję True wiosna lato 2012, a w niej wyjątkowy lekki, sypki puder mineralny do twarzy.  

 

Kosmetyk, który stanowi dopełnienie każdego makijażu gwarantuje efekt naturalny, kobiecy i zapewnia transparentne, matowe wykończenie. Subtelność i lekkość kolorów to cechy charakterystyczne całej gamy wiosennych produktów Kobo Professional.


Inspiracją do stworzenia kolekcji True był wygląd kobiety delikatnej, subtelnej, o pięknej zdrowej cerze, a jednocześnie mającej błysk i drapieżność w spojrzeniu. Stworzyliśmy wizerunek oparty na makijażu no make-up i makijażu glamour, który każda kobieta, niezależnie od tego, czym zajmuje się na co dzień – może z łatwością przenieść do swojego życia. - komentuje Katarzyna Kozłowska-Kołodziejska, makijażystka marki Kobo Professional.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja