lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MICHELLE WILLIAMS NA OKŁADCE ANOTHER MAGAZINE
Lamode.info

MICHELLE WILLIAMS NA OKŁADCE ANOTHER MAGAZINE

MICHELLE WILLIAMS NA OKŁADCE ANOTHER MAGAZINE

Dodane przez Redakcja
16 Luty '13

Michelle Williams to gwiazda, która zachwyca swoim talentem aktorskim, oraz wyczuciem stylu. Mogliśmy podziwiać ją w tak sławnych produkcjach filmowych, jak „Blue Valentine”, „Tajemnice Brokeback Mountain” czy „Wyspie Tajemnic”. Po raz kolejny będzie można oglądać genialną aktorkę w zapowiadającym się na hit nadchodzącej wiosny  filmie „Oz Wielki i Potężny”, którego premiera przypada na marzec 2013.

 


Michelle zagra Glindę – Dobrą Czarownicę, a promocja filmu w którym występuje ruszy wkrótce pełną parą. Z tej okazji AnOther Magazine pokazuje gwiazdę w ośmiu różnych stylizacjach na swoich okładkach. Na razie ukazały się cztery z nich. Za obiektywem stanął Willy Vanderperre. Stylizacją zajął się Olivier Pizzo, który zaproponował zupełnie rozbieżne looki.

 


Pierwszy z nich cechuje się niesamowitą elegancją inspirowaną latami 60 – tymi. Woalka i klipsy to dodatki typowe dla tego okresu. Druga okładka jest nieco bardziej szalona i przykuwa uwagę odcieniami intensywnego błękitu i czerwieni. Trzecie ujęcia ukazuje aktorkę siedzącą niewinnie i boso na drewnianym krześle w zwykłych, wytartych dżinsach i bluzie. Jej głowę zdobi zabawny różowy kapelusz. Na ostatnim zdjęciu Michelle Williams zamienia się w zbuntowaną Indiankę i pozuje przyozdobiona indiańskimi piórami, z włosami uplecionymi w dwa warkocze.

 


Michelle, nominowana trzykrotnie do Oscara, zmienia się na okładkach czasopisma nie do poznania. Zobaczcie cztery z ośmiu zdjęć tylko w naszej galerii!

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja