lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > MEADHAM KIRCHHOFF DLA MARKI TOPSHOP – ZDJĘCIA KOLEKCJI
Lamode.info

MEADHAM KIRCHHOFF DLA MARKI TOPSHOP – ZDJĘCIA KOLEKCJI

MEADHAM KIRCHHOFF DLA MARKI TOPSHOP – ZDJĘCIA KOLEKCJI

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
19 Listopad '13

Niedawno informowaliśmy Was o kolejnej współpracy Meadham Kirchhoff z marką Topshop. Inspiracją do powstania kolekcji jest styl fikcyjnego zespołu The Cherrys. Projektanci określili go jako mieszankę glamrocka i charakterystycznego wizerunku zespołu Marilyn Manson.

 

W oczekiwaniu na zdjęcia najnowszej kolekcji Meadham Kirchhoff dla Topshopu, spodziewaliśmy się sporej dawki ekstrawagancji i oryginalności. Oczywiście, nie pomyliliśmy się co do pomysłów brytyjskiego duetu – wszystko się błyszczy, krzyczy kolorami i skutecznie przyciąga uwagę mnóstwem falbanek, cekinów i charakterystycznych wzorów.

 

Co znajdziemy wśród propozycji Meadham Kirchhoff dla Topshopu? M.in. futrzane, pastelowe platformy, kolorowe, patchworkowe kurtki i spodnie z pentagramami oraz dziewczęce sukienki z falbankami.

 

Premiera drugiej już kolekcji brytyjskiego duetu dla Topshopu, odbędzie się 21 listopada. Tymczasem możecie zajrzeć do naszej galerii i zobaczyć, co przygotowali Edward Meadham i Benjamin Kirchhoff.

 

Wiemy, że to dość oryginalna moda jak na polskie standardy. Mamy jednak nadzieję, że ciekawe propozycje od Meadham Kirchhoff pojawią się również w naszym kraju.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja