lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > MCQ ALEXANDER MCQUEEN - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

MCQ ALEXANDER MCQUEEN - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

MCQ ALEXANDER MCQUEEN - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
05 Sierpień '14

Bohaterami najnowszej kampanii McQ Alexander McQueen, czyli tańszej linii znanej brytyjskiej marki, zostali Natalie Westling i Paul Barge, modele z krótkim stażem, lecz z coraz bardziej imponującym portfolio.

 

Na szczególną uwagę zasługuje Natalie, o której coraz głośniej słychać w świecie modelingu – przede wszystkim za sprawą wiosenno-letniej kampanii 2014 Marca Jacobsa, w której pojawiła się u boku amerykańskiej piosenkarki Miley Cyrus. Z kolei Paul Barge to model, którego mieliście okazję zobaczyć w wiosenno-letnim sezonie 2015 pokazów kolekcji takich marek jak m.in. Kris Van Assche, Acne Studios czy Paul Smith.

 

Tym razem, oboje spotkali się na planie zdjęciowym w południowo-zachodnim Londynie, by wziąć udział w sesji autorstwa Karima Sadli, promującej jesienno-zimową kolekcję 2014/2015 McQ Alexander McQueen.

 

W najnowszym sezonie młodzieżowej linii marki znajdziemy każualowe propozycje, wśród których dominują denim i dzianina. Klasyczny rockowy styl kolekcji świetnie koresponduje z estetyką czarno-białych zdjęć, z przeważającą ilością portretów.

 

Efekty kampanii znajdziecie w naszej galerii.

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja