PL / EN
MASSIMO DUTTI

MASSIMO DUTTI

POWSTANIE

1985 rok

WŁAŚCICIEL

Grupa Inditex

SIEDZIBA

Barcelona (Hiszpania)

MASSIMO DUTTI – marka odzieżowa, akcesoriów i perfum dedykowana kobietom, mężczyznom i dzieciom, powstała w 1985 roku, należąca do grupy Inditex.

Massimo Dutti – historia

Marka Massimo Dutti została założona w 1985 roku jako firma wysokiej jakości odzieży dla mężczyzn. W 1991 roku jej właścicielem został koncern Inditex. Cztery lata później powstał dział damski, a w 2003 roku kolekcja Boys & Girls.

Od 2001 roku hiszpańska marka jest zaangażowana społecznie, angażuje się w akcje charytatywne, działa na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnych fizycznie. Jako pierwszy brand Inditexu Massimo Dutti dołączył do programu „for&form” i obecnie prowadzi w Hiszpanii trzy sklepy, w których zatrudnia osoby niepełnosprawne.

Pierwszy salon Massimo Dutti w Polsce powstał w 2008 roku w Warszawie.

Obecnie marka Massimo Dutti obecna jest w 74 krajach i prowadzi ponad 750 sklepów oraz zatrudnia ponad 10 000 pracowników.

Massimo Dutti wiosna lato 2017

Massimo Dutti – klient

Oferta damska Massimo Dutti dedykowana jest kobietom żyjącym w miastach, kosmopolitycznym, niezależnym i wyrafinowanym, które śledzą nowinki ze świata mody, ale pozostają wierne swojemu stylowi. Mężczyzna Massimo Dutti to sylwetka miejska, kosmopolityczna, niezależna, zwracająca na szczegóły, kulturalna i z klasą. Boys & Girls to linia przeznaczona dla dzieci w wieku 4-16 lat, która jest połączeniem klasyki z komfortem.

Massimo Dutti – Personal Tailoring

Hiszpańska marka, mająca korzenie ekskluzywnej mody męskiej, wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i oferuje możliwość personalizacji garniturów, koszul i marynarek. Usługa szycia na miarę zakłada wybór materiałów, kolorów oraz wykończeń i dostępna jest obecnie w 60 sklepach Massimo Dutti na świecie.

podobne artykuły