lamode > COMMUNITY > MODA ULICZNA > MARTA DYKS – MODA ULICZNA I MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2014/2015 WEDŁUG MODELKI REBEL MODELS
Lamode.info

MARTA DYKS – MODA ULICZNA I MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2014/2015 WEDŁUG MODELKI REBEL MODELS

MARTA DYKS – MODA ULICZNA I MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2014/2015 WEDŁUG MODELKI REBEL MODELS

Dodane przez Ismena Dąbrowska
23 Listopad '14

Jeżeli tamtego dnia oglądaliście rano Dzień Dobry TVN, to na pewno kojarzycie stylizację ze zdjęć! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek Marta Dyks, która była gościem w programie, spotkała się z nami zaraz po nagraniu na lunch, rozmowę i kilka zdjęć. Wszystko to na dzień przed wylotem do Londynu, skąd bezpośrednio wróciła do Nowego Jorku. To tam bowiem, ostatnimi czasy, można spotkać ją najczęściej.

 

Podopieczna agencji Rebel Models nie tylko opowiedziała nam co ma na sobie, ale także zdradziła nam swój must have na jesień zimę 2014/2015. Tego dnia Marta postawiła na miks zagranicznych i rodzimych marek, do jeansowych dzwonów marki AG Jeans dobierając koszulę oraz pasek projektu Magdy Butrym – polskiej, szalenie zdolnej projektantki. Na to narzuciła skórzaną ramoneskę Acne, a całość dopełniła torebką na łańcuszku Gucci i botkami All Saints oraz biżuterią m.in. od Isabel Marant i Big Bang NYC.

 

A co Marta będzie nosić zimą? Kapelusze wszelkiego kształtu i rodzaju oraz zamszowo-skórzane botki od Isabel Marant. Modelka zapowiedziała też, że na pewno nie rozstanie się z czarnym płaszczem od MMC i torebką włoskiego domu mody, którą widzicie na zdjęciach. To jej must have ponad sezonami.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja