lamode > TRENDY > MUST HAVE > MARKI PREMIUM DO 1000 ZŁOTYCH – PRZEGLĄD WYPRZEDAŻY
Lamode.info

MARKI PREMIUM DO 1000 ZŁOTYCH – PRZEGLĄD WYPRZEDAŻY

MARKI PREMIUM DO 1000 ZŁOTYCH – PRZEGLĄD WYPRZEDAŻY

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
23 Czerwiec '14

Choć z doświadczenia wiemy, że polski czerwiec wcale nie sprzyja gorącemu latu, jedno jest pewne – temperatura rośnie niezmiennie, o tej samej porze, kiedy nadchodzi sezon wyprzedaży. Jak wiemy, przy tego typu okazjach często pojawia się ryzyko utraty zdrowego rozsądku. Złapani w pułapkę atrakcyjnej ceny, często przynosimy do domu kompletnie nieatrakcyjny produkt. Zamiast na jakość, stawiamy na ilość, argumentując wszystko typową formułką w rodzaju „grzech nie skorzystać”.

 

Jak uniknąć zbyt wysokiej gorączki zakupowej? Mówi się, że należy przede wszystkim kupować z głową. Nie jest to z pewnością żaden odkrywczy wniosek, a jednak z doświadczenia wiemy, że wielu z nas tę głowę traci. I tu pojawia się kolejna pułapka – a co jeśli na horyzoncie znajdzie się zbyt wiele doskonałych okazji? Kiedy selekcja przecenionych ubrań i dodatków okaże się zadaniem awykonalnym? W tym wypadku nie jesteśmy w stanie znaleźć dla Was żadnego złotego środka, bo kiedy patrzymy na wyprzedaże marek premium w internetowych sklepach takich jak The Outnet, Net-a-porter czy Kurt Geiger, same spotykamy się z prawdziwą zakupową zagwozdką.

 

Równie atrakcyjnymi przecenami mogą pochwalić się takie platformy jak Zalando czy sklep internetowy Moliera 2. Jeśli do tej pory wychodziliście z założenia, że ubrania marek premium, to przyjemność, z której mogą korzystać tylko posiadacze grubego portfela, to postaramy się wyprowadzić Was z tego błędu. Szansą do wyłowienia doskonałej okazji jest umiejętne szukanie.

 

Specjalnie dla Was, postanowiłyśmy przygotować przegląd marek premium, jakie znalazły się na internetowych wyprzedażach. Wyznaczyłyśmy limit do 1000 zł. Jesteście ciekawi, co pojawiło się w ofertach sklepów takich jak The Outnet, Kurt Geiger, Net-a-porter, Zalando czy Moliera 2? Zapraszamy!

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja