lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > MARION COTILLARD W KAMPANII TOREBEK MISS DIOR – RESORT 2014
Lamode.info

MARION COTILLARD W KAMPANII TOREBEK MISS DIOR – RESORT 2014

MARION COTILLARD W KAMPANII TOREBEK MISS DIOR – RESORT 2014

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
27 Październik '13

Jej współpraca z francuskim domem mody miała swój początek w 2008 roku. Od tego czasu Marion Cotillard stała się twarzą luksusowej linii torebek Miss Dior, pojawiając się w licznych kampaniach i spotach reklamowych znanej marki. Raz uczestniczyła w emocjonującym pościgu po ulicach Paryża w „Lady Noire” Oliviera Dahana. Później w jednym z londyńskich klubów zaczęła uwodzić Iana McKellena, w „Lady Grey” Johna Camerona Mitchella, a jako tytułowa „Lady Rouge” pojawiła się w roli frontmenki zespołu Franz Ferdinand, w nawiązującym do teledysku muzycznego, spocie Annie Leibovitz. Niezależnie od charakteru granej przez nią postaci, pojawiała się ze swoim nieodłącznym dodatkiem -  elegancką torebką Miss Dior.

 

Francuska marka zawsze angażowała do swoich projektów, najmocniejsze nazwiska zarówno z filmowej, jak i modowej branży. Przy okazji kampanii Resort Lady Dior", marka po raz kolejny zaprosiła do współpracy brytyjskiego fotografa Tima Walkera. Przed jego obiektywem stanęła oczywiście znana aktorka.

 

Najnowsze zdjęcia odchodzą od uwielbianej przez Walkera, estetyki popsurrealizmu na rzecz pop-artowych kontrastów czerni, bieli oraz intensywnych kolorów niebieskiego, czerwieni i żółtego. W odróżnieniu od większości kampanii jego autorstwa, pojawia się oszczędna scenografia oraz proste i klasyczne stylizacje Carine Roitfeld. Nawet przy tak minimalnej ilości środków, można osiągnąć maksimum efektu - zresztą zobaczcie sami. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja