lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MARIA LOKS W SESJI DLA INTERNETOWEGO WYDANIA CR FASHION BOOK
Lamode.info

MARIA LOKS W SESJI DLA INTERNETOWEGO WYDANIA CR FASHION BOOK

MARIA LOKS W SESJI DLA INTERNETOWEGO WYDANIA CR FASHION BOOK

Dodane przez Ismena Dąbrowska
24 Czerwiec '13

Choć drugi numer CR Fashion Book już od dawna jest w sklepach, a jego kolejne wydanie zapewne w trakcie tworzenia, to niestety w Polsce pismo byłej naczelnej Vogue Paris jest niedostępne. W tym wypadku możemy korzystać jedynie z zagranicznych podróży lub dzięki internetowemu wydaniu pisma, choć po części być na bieżąco. A trzeba przyznać, że o zagranicznych czytelników również zadbano.

 

Specjalnie na potrzeby internetowej wersji CR Fashion Book stworzono nie tylko serię wywiadów, ale także m.in. sesję z udziałem polskiej modelki Marii Loks z agencji D'Vision. Ulubienica Victorii Beckham najwyraźniej dołączyła także do grona ulubienic Carine Roitfeld. W drukowanym numerze na wiosnę lato 2013 pojawiły się aż dwa edytoriale z udziałem Polki.

 

Sesja z udziałem Loks „Prepped” dla CRFashionBook.com utrzymana jest w klimacie jesiennego powrotu do szkoły. Jest, więc dyscyplina, nieco buntu i mundurki od słynnych marek. W stylizacjach autorstwa Mélanie Huynh wykorzystano najlepsze projekty z kolekcji pre-fall wielkich domów mody. Są, więc total looki Chanel, projekty Balenciaga, Céline, Dior, Saint Laurent Paris czy Proenza Schouler. Modelce na zdjęciach Mathieu Césara towarzyszy Manon Leloup.

 

Bardzo lubimy!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja