PL / EN
MARIA LOKS W SESJI DLA INTERNETOWEGO WYDANIA CR FASHION BOOK

MARIA LOKS W SESJI DLA INTERNETOWEGO WYDANIA CR FASHION BOOK

Zobaczcie najnowszą sesję polskiej modelki Marii Loks (D'Vision) dla CRFashionBook.com. Jeśli powrót do szkoły to tylko w wielkim stylu!

Choć drugi numer CR Fashion Book już od dawna jest w sklepach, a jego kolejne wydanie zapewne w trakcie tworzenia, to niestety w Polsce pismo byłej naczelnej Vogue Paris jest niedostępne. W tym wypadku możemy korzystać jedynie z zagranicznych podróży lub dzięki internetowemu wydaniu pisma, choć po części być na bieżąco. A trzeba przyznać, że o zagranicznych czytelników również zadbano.

 

Specjalnie na potrzeby internetowej wersji CR Fashion Book stworzono nie tylko serię wywiadów, ale także m.in. sesję z udziałem polskiej modelki Marii Loks z agencji D'Vision. Ulubienica Victorii Beckham najwyraźniej dołączyła także do grona ulubienic Carine Roitfeld. W drukowanym numerze na wiosnę lato 2013 pojawiły się aż dwa edytoriale z udziałem Polki.

 

Sesja z udziałem Loks „Prepped” dla CRFashionBook.com utrzymana jest w klimacie jesiennego powrotu do szkoły. Jest, więc dyscyplina, nieco buntu i mundurki od słynnych marek. W stylizacjach autorstwa Mélanie Huynh wykorzystano najlepsze projekty z kolekcji pre-fall wielkich domów mody. Są, więc total looki Chanel, projekty Balenciaga, Céline, Dior, Saint Laurent Paris czy Proenza Schouler. Modelce na zdjęciach Mathieu Césara towarzyszy Manon Leloup.

 

Bardzo lubimy!

tagi: Maria Loks | CR Fashion Book | Carine Roitfeld | Mathieu César |

podobne artykuły