lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MANOLO BLAHNIK NA TYGODNIU MODY W NOWYM JORKU
Lamode.info

MANOLO BLAHNIK NA TYGODNIU MODY W NOWYM JORKU

MANOLO BLAHNIK NA TYGODNIU MODY W NOWYM JORKU

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
09 Styczeń '14

Ostatnio zadebiutował podczas wiosenno-letniej edycji Tygodnia Mody w Londynie. Tym razem pokaże swoją kolekcję nowojorskiej publiczności. Już 9 lutego, w Chelsea New York Gallery, odbędzie się prezentacja najnowszych propozycji słynnego projektanta obuwia, Manolo Blahnika. Dodatkowo, widzowie z Nowego Jorku, będą mogli zobaczyć krótki film reklamujący jego markę, z udziałem aktora Ruperta Everetta.

 

„Prezentacja ostatniego sezonu, która odbyła się w Londynie, była naszym eksperymentem, ponieważ nigdy wcześniej nie pojawialiśmy się w harmonogramie” – powiedział Blahnik brytyjskiej stronie internetowej vogue.co.uk. „Mieliśmy bardzo dobry odbiór, więc w tym sezonie postanowiliśmy dać szansę publiczności z Nowego Jorku i pokazać, w jaki sposób działa moja wyobraźnia. W następnym sezonie, być może pokażemy się w innym mieście – kto wie? Chciałbym komunikować się bezpośrednio z ludźmi z innych miast i przedstawiać im swoje inspiracje” – dodał.

 

Projektant wyznał, że w żadnym wypadku nie zamierza żegnać się z Londynem. „Kocham Londyn. Jest moim domem. Nie zamierzam go opuszczać i z pewnością wrócę do niego w przyszłości” – powiedział Blahnik.

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja