lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > MAMY ZWYCIĘŻCZYNIĘ TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ!
Lamode.info

MAMY ZWYCIĘŻCZYNIĘ TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ!

MAMY ZWYCIĘŻCZYNIĘ TOP MODEL. ZOSTAŃ MODELKĄ!

Dodane przez Katarzyna T.
02 Grudzień '10

Zwyciężczynią pierwszej edycji  reality show o modelkach została 19 - letnia Paulina Papierska. Progam ten wzbudził ogromne zaciekawienie polskiej publiczności, był bowiem pionierskim przedsięwzięciem w naszym kraju. Nikt wcześniej nie przybliżył kulis świata mody i modelek tak bardzo, jak zrobiło to Top Model. Zostań modelką.

 

Paulina została nagrodzona międzynarodowym kontraktem z agencją modelek NEXT oraz z firmą Max Factor i sesją okładkową w magazynie Glamour

 

Konkurs wzbudzał kontrowersje i wiele komentarzy, także na łamach prasy codziennej. Jury było ostre, przez co wydźwięk program porównywano z pierwszą edycją Idola.

 

Gala była uroczysta i transmitowana na żywo. Wśród gości znaleźli się oczywiście członkowie jury: Joanna Krupa, Anja Rubik, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Karolina Korwin - Piotrowska. Na finałowej gali pojawili się również  rodzice Marcina Tyszk, którzy zawsze bardzo go wspierają, Bartosz Węglarczyk, Marysia Góralczyk, Justyna Pochanke, Wojciech Grzybała, duet Paprocki i Brzozowski, Natalia Jaroszewska oraz Iwona Gudzowska.

 

 

A Wy, zgadzacie z werdyktem?

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/GALA TOP MODEL/EN_00944031_0035.jpg

fot. East News

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja