lamode > MODA POLSKA > MARKI > MALLY&CO. – SESJA WIZERUNKOWA JESIEŃ 2015
Lamode.info

MALLY&CO. – SESJA WIZERUNKOWA JESIEŃ 2015

MALLY&CO. – SESJA WIZERUNKOWA JESIEŃ 2015

Dodane przez Redakcja
15 Lipiec '15

Nowa kolekcja Mally&Co., a co za tym idzie również kampania, powstały z inspiracji słoneczną Italią. Pomysłodawczynie polskiej marki – Sylwia Małczyńska i Aleksandra Jarno-Dzik podróżowały w tym roku po Włoszech i przywiozły do Polski charakterystyczny dla tego południowego kraju szyk oraz elegancję połączoną z nonszalancją, a potem przeniosły je na nową linię na sezon jesień 2015.

 

Ciepłe barwy typowe dla Toskanii możemy dostrzec w proponowanych projektach, wśród których odnajdziemy: koszule, tuniki, sukienki, płaszcze, spodnie czy szorty. Wszystkie elementy zostały wykonane zgodnie z ideą marki, a więc focusem na jakość i dbałość o detale, a wykorzystane materiały to luksusowy zamsz, skóry cielęce czy stretch. Twórczynie zwróciły uwagę, że obecna kolekcja dedykowana jest kobietom, które uosabiają niewymuszoną elegancję w nowoczesnym wydaniu.

 

Fotografie do kampanii są autorstwa Jarosława Wygody, który uchwycił w swoim obiektwie modelkę Martę Żakowską-Hermanowicz, przez lata pracującą w Mediolanie. Stylizacją zajęły się same założycielki Mally&Co., make-up wykonał Adrian Świderski, a fryzury to efekty pracy Adriana Lasoty.

 

Zobaczcie sesję wizerunkową i sprawdźcie projekty polskiej marki w naszym butiku (tutaj)!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja