lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > MALDOROR KOLEKCJA STP WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

MALDOROR KOLEKCJA STP WIOSNA LATO 2013

MALDOROR KOLEKCJA STP WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Redakcja
29 Marzec '13

Maldoror bez wątpienia potrafi i lubi lubi szokować opinię publiczną. Kontrowersyjna postać polskiej branży modowej, po raz kolejny bawi się konwencją i zaprasza nas do optycznej gry. Jeśli chcemy obejrzeć ubrania projektanta, musimy przebrnąć przez wizualne meandry fluorescencyjnego, multikolorowego tła.

 

 

Kolekcja STP na wiosnę lato 2013 to przede wszystkim nietuzinkowe materiały. Zostały do niej zastosowane takie jak połyskliwa srebrna, siateczkowy materiał czy błyszcząca, naturalna skóra. Kroje, zarówno męskie jak i damskie, opierają się przede wszystkim na dekonstrukcyjnych formach. Tradycyjne kształty ubrań takich jak spódnica, sukienka, czy zwykłe spodnie, zostały zdeformowane i wzbogacone pasami, wstawkami z innych materiałów lub dodatkowymi aplikacjami.


Maldoror kolekcja STP wiosna lato 2013 fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/ Malrodor STP kolekcja wiosna lato 2013


Oryginalny lookbook najnowszej kolekcji Maldorora stworzyli Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek (LAF Astists Management). Makijaż i fryzury zrobiła Marianna Yurkiewicz (D'Vision Art). Do zdjęć pozują Pete Wyszyński (AMQ Models) i Ela.

 

 

Zobaczcie zdjęcia tylko w naszej galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja