lamode > URODA > MARKI > MAJA SABLEWSKA WSPÓŁPRACUJE Z KOSMETYCZNĄ MARKĄ RIMMEL
Lamode.info

MAJA SABLEWSKA WSPÓŁPRACUJE Z KOSMETYCZNĄ MARKĄ RIMMEL

MAJA SABLEWSKA WSPÓŁPRACUJE Z KOSMETYCZNĄ MARKĄ RIMMEL

Dodane przez Katarzyna T.
13 Wrzesień '11

Wczoraj, 12. września, odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiciele COTY Polska ogłosili, że Maja Sablewska została doradcą wizerunkowym marki Rimmel w Polsce. Pełniąc tę funkcję Maja będzie brała udział między innymi w sesjach makijażowych i modowych w stylu London Look. Pomoże również wybierać wprowadzane do Polski odcienie kosmetyków Rimmel. Jednym z nowych narzędzi, którym Maja będzie promować makijaż Rimmel jest jej blog. Znajdą się tam nowości związane z marką i rozwojem stylu London Look w kraju, a także opinie o kosmetykach Rimmel. Maja obiecała, że nie zabraknie na nim również informacji i smaczków z jej życia – tak prywatnego, jak i zawodowego, możemy się zatem spodziewać ciekawych informacji dotyczących świata show biznesu.

 

Co ciekawe, Polska jest pierwszym krajem, w którym brytyjska marka zdecydował się na wprowadzenie funkcji lokalnego doradcy wizerunkowego.

 

Według badań wykonanych dla COTY Polska przez Analytics and Insight, dział badań MEC w okresie kwiecień-czerwiec 2011, Maja Sablewska jest najodpowiedniejszą osobą do reprezentowania marki Rimmel i promowanego przez nią stylu London Look. Blisko 70% kobiet w wieku 16-34 deklaruje, że podoba im się makijaż menedżerki, a ponad 60% uważa, że Maja świetnie się ubiera i chce naśladować jej styl.

 

Myślicie, że Maja sprawdzi się w tej roli?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja